reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Jestem dzien po małpie. [emoji14] Nie wiem o co biega :(
To dzień po @ czy 1dc? Okres mocny? Taki jak zawsze? Może owu zdaża się ponoć i tak a może i ciąża... sikaj testa[emoji2][emoji110]

@Docia1975 kciuki za tatę[emoji110][emoji110][emoji110]

@Aschlee musisz rozgrzać, krem rozgrzewający, termofor.. cokolwiek, co masz[emoji16] .

Ja już po pracy, jeszcze tylko jutro i w piątek rano jedziemy[emoji2] . Modlę się, żeby owu była najpóźniej w sobotę bo u rodziców to się nie da przecież. M powiedział, że u jego mamy na bank nie da rady[emoji21] [emoji20] [emoji16]

@Izabela podłączam się do pytania Berthy byłaś u lekarza? Zdziałałaś coś?
 
7 dc, wczoraj się skończyła @, cykle mam raczej regularne 31 - 32 dni, z małymi wyjątkami bo teraz dwa dni później po odstawieniu luteiny przyszła. Okres raczej taki jak zawsze. Kuźwa,. nie wiem o co chodzi, zrobie testy owu przez pare dni.
 
Dziolchy ratunku rabnely mnie korzonki a nie moge lezec ni siedziec bo dzieciaki...ktos zna jakies sposoby???kuzwa jak boliiiii [emoji24][emoji22][emoji24][emoji22][emoji24][emoji22][emoji24][emoji24][emoji24]


Jejku .... współczuje :-( ja nie miałam osobiście, ale jeżeli to boli podobnie jak kolka nerkowa to masakra :-(
Kuruj sie.... wygrzewać to chyba trzeba
 
reklama
Dziolchy ratunku rabnely mnie korzonki a nie moge lezec ni siedziec bo dzieciaki...ktos zna jakies sposoby???kuzwa jak boliiiii
emoji24.png
emoji22.png
emoji24.png
emoji22.png
emoji24.png
emoji22.png
emoji24.png
emoji24.png
emoji24.png
Kurcze, w życiu nie bolały mnie korzonki, więc nie pomogę :( Może tak jak piszą dziewczyny ciepła kąpiel pomoże?

7 dc, wczoraj się skończyła @, cykle mam raczej regularne 31 - 32 dni, z małymi wyjątkami bo teraz dwa dni później po odstawieniu luteiny przyszła. Okres raczej taki jak zawsze. Kuźwa,. nie wiem o co chodzi, zrobie testy owu przez pare dni.
Wiesz co, u mnie testy też szalały w tym cyklu. Druga kreska była widoczna dobry tydzień, a dwie tłuste krechy bite dwa dni o_O Także tez nie ogarniam ;) Trzeba działać po prostu i może coś się wykluje :)
Po chwilowym załamaniu wyjątkowo bolesną tym razem @, zaczynam brać się za siebie :) Umówiłam się do gina na środę, zniosłam rowerek stacjonarny do salonu i zajrzałam do wykupionej dawno diety ;) Zaczynam ostro z dietą i rowerkiem od wtorku po świętach.
No i kupiłam sobie dżinsy i nową bluzkę na poprawę humoru ;) Ostatnio nic nie kupowałam z myślą o przyszłej ciąży, ja naiwna.
 
Do góry