reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny, a jak to jest z tymi kotami?
Pracuje jako opiekunka w dużym domu, gdzie są dwa koty i One wychodzą na dwór. Pracuje z Nimi od 3 miesięcy. Do kuwety nie podchodzę. Jest to duży dom, także "chodzimy własnymi ścieżkami" Czy jest to niebezpieczne?
Nie jest niebezpieczne. Przy zachowaniu higieny nawet sprzątanie kuwety jest bezpieczne. Utarło się przekonanie ze koty to wszelkie zło jeśli chodzi o ciąże, a prawda taka ze większość zarażen toxo jest przez niedomyte warzywa i owoce.

1usavcqgt1dml95x.png
 
reklama
Kochane mam dla was pytanie ale nie osobiste otóż chwilę temu dzwoniła do mnie kuzynka ktora tydzien temu dowiedziala sie o ciąży .... byla zrozpaczona bo od wczoraj ma biegunkę a gdzies w internecie wyczytala to ze objaw poronienia zupelnie nie wiedziałam co jej powiedzieć wiec polecilam jej by zadzwonila do swojej gin lub wybrala sie do lekarza rodzinnego .... a jak Wy myślicie czy to moze faktycznie miec cos wspolnego z poronieniem czy raczej hormony buzują bo ja osobiście obstawialabym to drugie
U mnie w mieście panuje jelitówka więc może ją też dopadła po prostu [emoji6] ale myśle, że do lekarza warto zadzwonić

@basia89 dokładnie jak dziewczyny pisały, to dość spore kapsułki, nie dda rady przegryźć :/

My dzisiaj jedziemy na kurs "bezpieczny maluch", ponoć super sprawa :)

To nie w kij nie w oko [emoji23] czyli dong nie dla mnie bo nie mam opcji żebym połknęła [emoji27] fajna sprawa a tym kursem [emoji6] my chodziliśmy do szkoły rodzenia [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Natasza u mojego meza co pokojenie blizniaki..ale to chyba od mojej str by musialo byc?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Jeśli mogę się wtrącić to tak mi się wydaje ze blizniaki od strony ojca chyba nie są brane pod uwagę.Ale to nie znaczy że nie możesz mieć bliźniaków zdarza się ze leki hormonalne tez wplywaja na to ze sa ciążę mnogie.A boisz się ze może tak być?czy chciałabyś?:)
 
Judytka chyba wolalabym nie:p Mam juz 1 dziecko a z 3 to ciezko..ale wiadomo pokochalabym szalenczo jak swoje♡

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
No blizniaki to wyzwanie:szok:ja najbardziej boję się wstawania w nocy bo po tylu latach leniwa się zrobiłam.A przy blizniakach to najpierw jedno płacze a zaraz nastepne i całą nocka z głowy :Dpodziwiam kobiety z blizniakami!!!Ale tak jak mówisz jak będzie to będzie a miłości nam matkom nie brakuje:)
 
reklama
Fantastycznie, niech groszek zdrowo rośnie! :) Warto chyba dokładnie określać sobie owu, bo łatwiej później ustalić wiek ciąży? Masz już jakieś przeczucia co do płci?

Nie wiem dlaczego, ale cały czas myślę, że to będzie chłopak :) nawet już imię mamy wybrane :D

No i wstrzeliliśmy się idealnie w dzień owulacji ;)
 
Do góry