reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ja was dziewczyny też doskonale rozumiem. Walczę z depresją od 12 lat. Raz jest lepiej raz gorzej... ciężko się z tym żyje. Od 5 lat jestem na lekach i nawet nie próbuje ich odstawić bo na samą myśl co się ze mną działo robi mi się słabo. Jeśli udałoby mi się zajść w ciążę to odstawie, przynajmniej na 3 pierwsze miesiące.

1usavcqgt1dml95x.png

Ja z corka odstawiłam dopiero w 4 miesiacu ciazy, bo z tych lekow nie wolno zejść ,,z dnia na dzien,, na szczęście córeczka zdrowa jak rydz:) po tabletki ruszyłam 4 dni po porodzie gdzie ataki paniki nie dały zyc.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dla młodych ludzi na depresję jest dobry seroxat. Dużo lepszy niż asertin. Ja laczylam z doxepinem. Liczyłam się tak ok roku przy czym po trzech miesiącach już było ok. Od dobrych 6lat nie biorę już nic.

Brałam seroxat 5 lat, niestety potem przestał działać:( ogólnie biore leki juz 9 lat, a Tobie po jakim czasie udało sie całkowicie z nich zejść?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry