reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

U nas też wieczorem cycanie co chwilę jakby nie jadła albo nic tam nie leciało.
Wczoraj ważyłam małą, przez tydzień przybrała 270g i waży 4230g (skończyła wczoraj 3 tyg) ☺
Zazdroszczę wam tych chust. Próbowałam chusty dwa lata temu ale kompletnie mi to nie wychodziło, mała się denerwowala i nic z tego nie wyszło. A przydala by mi się taka chusta, bo noe jestem w stanie na razie wyjąć sama z noworodkiem i 2latka. Bez windy na 3 piętrze, mam za mało rąk żeby znieść gondolę i sprowadzić starszą. Wychodzimy popołudniami jak mąż już jest. Ale co będzie jesienią czy zimą jak po południu już ciemno i zimno będzie 😞
Ja na 1 piętrze i w kamienicy ale okolica trochę taka że dużo nieznajomych osób krąży 🤨
I jak ostatnio pod balkonem w wejsciu di bramy zostawiłam koło bo tylko malutką wzięłam to starszy dziadek(złomiarz) już się pyta to na gabaryty 😂
Ja do niego z balkonu (bo co jakiś czas zerkałam czy stoi) panie czy ten spód wózka wyglada jak gabaryt a on ...ale stoi niekompletny 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Masakra 😆
Więc teraz biorę spód i 4 latka znoszę na dół do bramy młody siada ba schodach pilnuje i czeka na mnie aż zejdę z małą i gondolą i do góry tak samo najpierw mała i gondola później reszta 😊
Tym bardziej że muszę pochwalić męża że karocę dla malutkiej wybrał przepiękną i nie wątpię że ktoś po złość mógł by coś zrobić 😒
Tym bardzej że mamy sąsiada obok okropnego młody człowiek ale ma cos ze sobą....wieczne libację i burdy po nocach a zwróć mu uwagę to zaraz po złość coś robi...ostatnim razem podłączył nam się na lewo do prądu zgłosiłam to .....to zaklejił nam zamki w dzwiach kropelką 🤬 wszystkie zamki do wymiany
 
reklama
Ja na 1 piętrze i w kamienicy ale okolica trochę taka że dużo nieznajomych osób krąży 🤨
I jak ostatnio pod balkonem w wejsciu di bramy zostawiłam koło bo tylko malutką wzięłam to starszy dziadek(złomiarz) już się pyta to na gabaryty 😂
Ja do niego z balkonu (bo co jakiś czas zerkałam czy stoi) panie czy ten spód wózka wyglada jak gabaryt a on ...ale stoi niekompletny 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Masakra 😆
Więc teraz biorę spód i 4 latka znoszę na dół do bramy młody siada ba schodach pilnuje i czeka na mnie aż zejdę z małą i gondolą i do góry tak samo najpierw mała i gondola później reszta 😊
Tym bardziej że muszę pochwalić męża że karocę dla malutkiej wybrał przepiękną i nie wątpię że ktoś po złość mógł by coś zrobić 😒
Tym bardzej że mamy sąsiada obok okropnego młody człowiek ale ma cos ze sobą....wieczne libację i burdy po nocach a zwróć mu uwagę to zaraz po złość coś robi...ostatnim razem podłączył nam się na lewo do prądu zgłosiłam to .....to zaklejił nam zamki w dzwiach kropelką 🤬 wszystkie zamki do wymiany
Twój synek juz rozsadniejszy to poczeka, moja 2 latka zaraz by zwiała jeszcze na schody do piwnicy 🙈 do tego stelaż od wózka mam w garażu, więc muszę tam dojść. Mam nosidlo ale ona jeszcze za mała, min jeszcze kilka m-cy musi poczekac. Myślałam o chuście kołkowej, ale to chyba też nie jest łatwe do wiązania 🙈
 
U nas też wieczorem cycanie co chwilę jakby nie jadła albo nic tam nie leciało.
Wczoraj ważyłam małą, przez tydzień przybrała 270g i waży 4230g (skończyła wczoraj 3 tyg) ☺
Zazdroszczę wam tych chust. Próbowałam chusty dwa lata temu ale kompletnie mi to nie wychodziło, mała się denerwowala i nic z tego nie wyszło. A przydala by mi się taka chusta, bo noe jestem w stanie na razie wyjąć sama z noworodkiem i 2latka. Bez windy na 3 piętrze, mam za mało rąk żeby znieść gondolę i sprowadzić starszą. Wychodzimy popołudniami jak mąż już jest. Ale co będzie jesienią czy zimą jak po południu już ciemno i zimno będzie 😞
Ja sama nie potrafię zawiązać chusty, mąż mi musi pomóc. Zamówiłam sobie baby k'tan - podobno jest łatwiejsze do założenia. Jestem ciekawa, czy dam radę, bo też bym chciała sama wychodzić.
 
Ja mam jeszcze po synku tkaną - natibaby. Ciekawa jestem czy w ogóle ta firma jeszcze istnieje 🤔
Wiążę zazwyczaj kieszonkę, bo wtedy połowa roboty (powiedzmy) jest zanim dziecko do tej kieszonki wstawisz. Przy takim malutkim, co jest takie wiotkie mocno, to kangurka bym się bała.
Ta baby k'tan wygląda całkiem spoko 😊 jakbym nie miała dwóch chust to bym pewnie nad taka pomyślała :D
 
Hej dziewczyny 🙂
Pomóżcie i podzielcie się doświadczeniem...
Beta badana 15 dpo, wynik 189
Kolejna po 4 dniach (96h), wynik 1094, przyrost rzędu 140%
Kolejna po 48h os ostatniej, wynik 2769, przyeost rzędu 150%.
Czy to normalne ze jest taki duży przyrost procentowy?
Wczoraj wyłam u lekarza, ładny pęcherzyku w USG, adekwatny do wielu ciazy, ale lekarka mnie na straszyła mówiąc, że te przyrosty są za duże, że powinny być niższego rzędu...
Od wczoraj jestem w nerwach.
Jakie są wasze doświadczenia z procentowymi przyrostami na początku ciąży? Macie zdrowe dzidzie z takich przyrostów?
Szykować się na coś negatywnego?
 
Hej dziewczyny 🙂
Pomóżcie i podzielcie się doświadczeniem...
Beta badana 15 dpo, wynik 189
Kolejna po 4 dniach (96h), wynik 1094, przyrost rzędu 140%
Kolejna po 48h os ostatniej, wynik 2769, przyeost rzędu 150%.
Czy to normalne ze jest taki duży przyrost procentowy?
Wczoraj wyłam u lekarza, ładny pęcherzyku w USG, adekwatny do wielu ciazy, ale lekarka mnie na straszyła mówiąc, że te przyrosty są za duże, że powinny być niższego rzędu...
Od wczoraj jestem w nerwach.
Jakie są wasze doświadczenia z procentowymi przyrostami na początku ciąży? Macie zdrowe dzidzie z takich przyrostów?
Szykować się na coś negatywnego?
Wysoki przyrost może świadczyć o ciąży bliźniaczej. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze.
 
Co to taka cisza😉
Znajoma chce mi odsprzedać chusty natibaby jedna elastyczna druga pleciona miała ktorasz z was styczność z tą firmą?
I keszcze jedna firmy babilonia tricot slen
 
Dziewczyny, czy podajcie probiotyki swoim maluchom? Ja zaczęłam podawać od kilku dni vivomixx. Mój mały zaczyna mieć jakieś problemy z brzuszkiem. Może to jeszcze nie kolki, ale widać że bardzo się pręży jak ma zrobić kupkę, jest niespokojny, płaczliwy. Ponoć ten probiotyk przynosi poprawę.
 
Dziewczyny, czy podajcie probiotyki swoim maluchom? Ja zaczęłam podawać od kilku dni vivomixx. Mój mały zaczyna mieć jakieś problemy z brzuszkiem. Może to jeszcze nie kolki, ale widać że bardzo się pręży jak ma zrobić kupkę, jest niespokojny, płaczliwy. Ponoć ten probiotyk przynosi poprawę.
Moja mała tez tak ma coraz częściej ale puki co odpukać robie masażyk brzuszka idzie kupka i kej przechodzi puki co podaje tylko witamine D3
 
reklama
Ja sama nie potrafię zawiązać chusty, mąż mi musi pomóc. Zamówiłam sobie baby k'tan - podobno jest łatwiejsze do założenia. Jestem ciekawa, czy dam radę, bo też bym chciała sama wychodzić.
Hej! Ja co prawda sierpniowka 2021, ale czasem podglądam Was i przypominam sobie jak to było rok temu 😅
Miałam baby k’tan i bez kitu RATOWAŁ MI ŻYCIE. To genialny wynalazek, bardzo prosty w obsłudze i naprawdę bardzo wygodny dla mamy i malucha. Z tym, ze „wystarcza” na relatywnie krótko - u nas 5 miesięcy (w zależności oczywiście od wagi i wielkości malucha). Jednak nawet na te 5 miesięcy z czystym sercem mogę polecić. Wart każdej złotówki.
 
Do góry