reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

A jak się czujecie najświeższe mamusie?
Ja tam strasznie zmęczona jestem chętnie bym spała ale młody się wybudza co chwilę. Co akurat mnie cieszy bo dziś pożółkł na twarzy. I go obserwuje. Co z sikaniem, co z białkami ocznymi i czy sam się wybudza i nie jest ospały. Pogoda do dupy nie ma słońca, a chętnie bym z niego skorzystała.
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie już 3 tydzień żółtaczka się utrzymuje. W poniedziałek będę dzwonić do pediatry. Położna dała pomysł żeby małego odstawić od piersi na 2 dni. Ponoć ma to pomóc... Szczere, nie spodobał mi się ten pomysł. Może lepiej będzie jak lekarz go zobaczyć. Chociaż zauważyłam że nóżki już ma w normalnym kolorze.
 
U mnie już 3 tydzień żółtaczka się utrzymuje. W poniedziałek będę dzwonić do pediatry. Położna dała pomysł żeby małego odstawić od piersi na 2 dni. Ponoć ma to pomóc... Szczere, nie spodobał mi się ten pomysł. Może lepiej będzie jak lekarz go zobaczyć. Chociaż zauważyłam że nóżki już ma w normalnym kolorze.
Ja pierwsze słyszę żeby odstawić. Wszędzie piszą by karmić piersią co 2-3 h. Najlepiej jak dziecko samo się wybudzi bo to oznacza że nie jest ospałe. Pilnować pieluchy i żeby siku nie było żółte. I do okna przez szybę nawet jak nie ma słonecznego dnia. Żółtawe białka oczu od razu szpital, lub gdy się przedłuża konsultacja z lekarzem .
 
U mnie już 3 tydzień żółtaczka się utrzymuje. W poniedziałek będę dzwonić do pediatry. Położna dała pomysł żeby małego odstawić od piersi na 2 dni. Ponoć ma to pomóc... Szczere, nie spodobał mi się ten pomysł. Może lepiej będzie jak lekarz go zobaczyć. Chociaż zauważyłam że nóżki już ma w normalnym kolorze.
U nas 5 tydzień i też się utrzymuje, ale poziom jest coraz niższy. Cały czas mam karmić piersią i tylko pilnować, czy na pewno spada.
Ale jak byłam w innej poradni w sprawie szczepień to też się dziwili, że nie zrobiłam przerwy i nie podałam mm. Także chyba te zalecenia niedawno się zmieniły.
 
Po 2,5 godziny skurcz. I maluszek jest ze mną 3700 g 58 cm . Ale jestem głodna. Miałam strasznie krótkie skurcze a główką nie chciała się wstawić do kanału. Ale jak już weszła to nie było tak źle. Darłam się w niebo głosy.
Gratulacje kochana💓💓💓
Jak sie czujesz? Widzisz dzien po mnie masz maluszka. Dalas rade a to najwazniejsze. Sciskam!!
 
No to nam się dziś udało od 20 do 22:40 przebierać się trzy razy. Zmoczylismy nawet pościel w łóżku. Ja go przebrałam i do cyca a on kupa. Mógł mi powiedzieć że ubranko się nie podoba. Och
Znamy to i my
U nas kupa sie przelewa:)
Ja na 1 piętrze i w kamienicy ale okolica trochę taka że dużo nieznajomych osób krąży 🤨
I jak ostatnio pod balkonem w wejsciu di bramy zostawiłam koło bo tylko malutką wzięłam to starszy dziadek(złomiarz) już się pyta to na gabaryty 😂
Ja do niego z balkonu (bo co jakiś czas zerkałam czy stoi) panie czy ten spód wózka wyglada jak gabaryt a on ...ale stoi niekompletny 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Masakra 😆
Więc teraz biorę spód i 4 latka znoszę na dół do bramy młody siada ba schodach pilnuje i czeka na mnie aż zejdę z małą i gondolą i do góry tak samo najpierw mała i gondola później reszta 😊
Tym bardziej że muszę pochwalić męża że karocę dla malutkiej wybrał przepiękną i nie wątpię że ktoś po złość mógł by coś zrobić 😒
Tym bardzej że mamy sąsiada obok okropnego młody człowiek ale ma cos ze sobą....wieczne libację i burdy po nocach a zwróć mu uwagę to zaraz po złość coś robi...ostatnim razem podłączył nam się na lewo do prądu zgłosiłam to .....to zaklejił nam zamki w dzwiach kropelką 🤬 wszystkie zamki do wymiany
ja pitole co za gosc hahaha
Dziewczyny, czy podajcie probiotyki swoim maluchom? Ja zaczęłam podawać od kilku dni vivomixx. Mój mały zaczyna mieć jakieś problemy z brzuszkiem. Może to jeszcze nie kolki, ale widać że bardzo się pręży jak ma zrobić kupkę, jest niespokojny, płaczliwy. Ponoć ten probiotyk przynosi poprawę.
ja daje biogaja i jest ok
Kupa idzie jak siemasz i jedzonko tez:)))
 
Ja tam strasznie zmęczona jestem chętnie bym spała ale młody się wybudza co chwilę. Co akurat mnie cieszy bo dziś pożółkł na twarzy. I go obserwuje. Co z sikaniem, co z białkami ocznymi i czy sam się wybudza i nie jest ospały. Pogoda do dupy nie ma słońca, a chętnie bym z niego skorzystała.
Ja na haju pozytywnym
Spac owszem marze o wiecej zeby odespac i jutro mam plan soac non stop wtedy co ona. Czy wyjdzie?:)
 
reklama
Do góry