reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Po 2,5 godziny skurcz. I maluszek jest że mną 3700 g 58 cm . Ale jestem głodna. Miałam strasznie krótkie skurcze a główką nie chciała się wstawić do kanału. Ale jak już weszła to nie było tak źle. Darłam się w niebo głosy.
Super wielki gratulacje 🥰
a nie mówiła że dzisiaj napewno urodzisz w końcu sierpniowa mama z ciebie 😄
Dużo zdrówka dla was 😘
Spory maluszek ci się uchodował 😉
Jeszcze raz wszystkiego dobrego

Ja też po porodzie byłam okropnie głodna ale naj bardziej chciało mi się czekolady....dobrze że schowała do torby cukierki marsy 😁 i mój mi po otwierał cukierek za cukierkiem 😆
A przy samym porodzie miałam takiego suchara
 
Wielkie gratulacje ❤️🎉

Gratulacje, fajnie, że masz to już za sobą 🥳
Super wielki gratulacje 🥰
a nie mówiła że dzisiaj napewno urodzisz w końcu sierpniowa mama z ciebie 😄
Dużo zdrówka dla was 😘
Spory maluszek ci się uchodował 😉
Jeszcze raz wszystkiego dobrego

Ja też po porodzie byłam okropnie głodna ale naj bardziej chciało mi się czekolady....dobrze że schowała do torby cukierki marsy 😁 i mój mi po otwierał cukierek za cukierkiem 😆
A przy samym porodzie miałam takiego suchara
Dziękujemy wam wszystkim
 
Po koktajlu położonej wczoraj o 18
dostałam biegunki i skurczy o 1:30 i o 2 CTG nic nie pokazało kazali przyjsc jak się nasila spalam miedzy skurczami do 6 bo przerwy byly co 10 minut. I poszłam znów na porodówkę CTG znów słabo. Wróciłam na śniadanie i po śniadaniu całkowita cisza na CTG nic i kazali przyjsc o 13. O 11:20 miałam skurcze co 5 minut ale poszłam dopiero na umówioną 13:00. skurcze okazały się za krótkie. Główka głęboko ale za wysoko. Położna musiała pomoc jej wejść do kanalu. O 14:15 przebiły pęcherz wody odeszły, ale skurcze nadal krótkie, szyjka miękka rozwarcie pełne główką za wysoko. O 15 podali jednak oxso i o 15:42 mam swój skarb.
 
reklama
U nas to samo. Waga już 4660 g a codziennie wieczorem atak histerii i wiszenie na cycu jakbym go tydzień głodziła.
Chusta się na razie świetnie sprawdza. Wczoraj jak byl noszony to pierwszy raz przysnął w trakcie ataku szału. Tylko ja nie za bardzo lubię chustę, bo czuje się jakbym znowu była w ciąży :p
U nas też wieczorem cycanie co chwilę jakby nie jadła albo nic tam nie leciało.
Wczoraj ważyłam małą, przez tydzień przybrała 270g i waży 4230g (skończyła wczoraj 3 tyg) ☺
Zazdroszczę wam tych chust. Próbowałam chusty dwa lata temu ale kompletnie mi to nie wychodziło, mała się denerwowala i nic z tego nie wyszło. A przydala by mi się taka chusta, bo noe jestem w stanie na razie wyjąć sama z noworodkiem i 2latka. Bez windy na 3 piętrze, mam za mało rąk żeby znieść gondolę i sprowadzić starszą. Wychodzimy popołudniami jak mąż już jest. Ale co będzie jesienią czy zimą jak po południu już ciemno i zimno będzie 😞
 
Do góry