reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dziewczyny, czy podajcie probiotyki swoim maluchom? Ja zaczęłam podawać od kilku dni vivomixx. Mój mały zaczyna mieć jakieś problemy z brzuszkiem. Może to jeszcze nie kolki, ale widać że bardzo się pręży jak ma zrobić kupkę, jest niespokojny, płaczliwy. Ponoć ten probiotyk przynosi poprawę.
ja polecam biogaja u nas działa codziennie po 5 kropelek
 
reklama
Moja śpi w nocy ze mną i tylko strony zmieniamy raz cycoś 1 raz cycoś 2 🙈
W dzień w wózku łóżeczko puki co służy jako ozdoba i pojemnik na pościel kocyki pieluchy i osłonki z wózka 😆
Moja w dzień śpi w łóżeczku dostawnym, które mam w salonie, a w nocy w swoim łóżeczku lub z nami jak ją nakarmie i nie odniosę. Ale ogólnie nie ma problemu żeby sama spała. No i w końcu zaczęła w nocy sama się budzić co ok 3-3,5h na karmienie.
 
Hej! Ja co prawda sierpniowka 2021, ale czasem podglądam Was i przypominam sobie jak to było rok temu 😅
Miałam baby k’tan i bez kitu RATOWAŁ MI ŻYCIE. To genialny wynalazek, bardzo prosty w obsłudze i naprawdę bardzo wygodny dla mamy i malucha. Z tym, ze „wystarcza” na relatywnie krótko - u nas 5 miesięcy (w zależności oczywiście od wagi i wielkości malucha). Jednak nawet na te 5 miesięcy z czystym sercem mogę polecić. Wart każdej złotówki.
My właśnie jesteśmy po pierwszym spacerze w baby k'tanie i rzeczywiście jest super. Najważniejsze, że byłam w stanie samodzielnie założyć ;)
 
reklama
Moja śpi w nocy ze mną i tylko strony zmieniamy raz cycoś 1 raz cycoś 2 🙈
W dzień w wózku łóżeczko puki co służy jako ozdoba i pojemnik na pościel kocyki pieluchy i osłonki z wózka.
To było z moją druga córka, ale ona tylko przy cycki spała.
A ten zje i najlepiej przy mamie leżeć i 4 h bez cycusia może być byle mama była blisko.
Moja w dzień śpi w łóżeczku dostawnym, które mam w salonie, a w nocy w swoim łóżeczku lub z nami jak ją nakarmie i nie odniosę. Ale ogólnie nie ma problemu żeby sama spała. No i w końcu zaczęła w nocy sama się budzić co ok 3-3,5h na karmienie.
Moja pierwsza spała w przenośnym za dnia a w swoim całą noc, budząc się co 3 h na karmienie.
 
Do góry