reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Na 7.08 , jest bardzo duży.. I leży miednicowo także są duże szanse na cesarkę, a Wasze już odwrócone?
Moja jest poprzecznie. Jeszcze dużo czasu, to maluszki mogą się poodwracac. W ostatniej ciąży córka późno się obróciła bo ok 35tyg, już się nastawiam na cesarkę a jednak nie była potrzebna.
 
reklama
28+2 , termin wg Om 9 sierpień, wg USG 16 sierpień
Hmmm.... Na swoje USG muszę poczekać do 30/31 tygodnia zależy kiedy wyznaczy mi następną wizytę (wydaje mi się że nie później niż 17.06). Bo teraz mam 25.05 ale bez USG. USG miałam 10.O5 więc to chyba za wcześnie żeby znów zaglądać do małego. Jeśli powie że następna wizyta koło tego 17 to umowie się chyba na pierwszy tydzień czerwca na dodatkowe USG. Po 32 tygodniu już nie mam żadnego refundowanego USG. Zastanawiam się jak to będzie wyglądać.
 
Hejka Babeczki, jak tam wasze postępy z wyprawkami?
No i jak się czujecie?
U mnie powoli do przodu 🙂 wczoraj mąż zamówił fotelik i bazę. Chciałam wózek rok po roku, ale mąż mnie przekonał, że nasza dwulatka za te 3 miesiące nie będzie już chciała do wózka i że to bez sensu. Mam nadzieję, że ma rację 🙈 więc zamowil dziś gondolę do naszej spacerowki i dokupimy jeszcze dostawkę.
A czuje się w miarę dobrze. Dziś nie poszłam do pracy bo młodsza wstala z gorączka. Ma czerwone gardło więc siedzimy w domu.

A jak u Ciebie?
 
Hejka Babeczki, jak tam wasze postępy z wyprawkami?
No i jak się czujecie?
Ja nowego kupionego specjalnie dla tego malucha nie mam nic. Nie wiem dlaczego przy pierwszej ciąży to na tym etapie już miałam 80% rzeczy zmagazynowanych w domu a tutaj 0. Ta ciąża jest inna pod każdym względem
 
Dziewczyny okazało się, że złapałam rotawirusa🤦‍♀️ i dlatego mnie tak męczyło. Ale już jest lepiej, na razie muszę tutaj jeszcze zostać.
 
reklama
Do góry