reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

7 miesiac od 28 do 31 tygodnia 🙂 ja już tylko odliczam te tygodnie. W piątek mi się zacznie 31 🙂 oby ten czerwiec szybko zleciał i w lipcu już mogę rodzić
 
reklama
Jak tam się czujecie ? Jak wasze dzieciaczki ? Jeszcze parę dni i każda z nas będzie w 3 trymestrze.
U mnie ostatnio kiepsko. W weekend trzy razy zrobiło mi się słabo, dobrze, że w domu i jak mąż był. Dziś już jestem w pracy, ale jeszcze tylko 5 dni pracy i urlopik 😁
Ja właśnie nie wiem jak to się liczy 🤭🤭
U nas 29tydz. Siedzę właśnie w Energylandii. Dzisiaj jako widz i strasznie moim chłopakom zazdraszczam, ale za rok ja będę szaleć ;D może nawet za pół 😆😆
ps. Bilet dla ciężarnej 109zl za nic, bo regulamin nie pozwala na skorzystanie z kompletnie niczego, nawet karuzeli dla najmłodszych 🤣 ..i trzeba mieć kartę ciąży. Swojej nie wzięłam, bo zapomniałam, wobec czego musiałam prezentowac brzuch. Boshhh kochany ale wstyd. Mówię jej że nie będę i niech mi da zwykły bilet... Luuuuuudzie naprawdę? Oszustwo na ciężarna? Komu by się chciało tyle km jechać żeby udawać ciężarna?? 😳😳 Na moje szczęście (chyba, bo nadal jestem zniesmaczona) nie da się go ukryć 😳

Pozdrawiam Was 😊❤️ napiszcie jak się macie. Mam nadzieję że chore maminki już dochodzą do siebie 🤗
Szok! Ale za pewne są takiej osoby które oszukują na ciężarną 🙈🤣

My dziś zaczynamy 30tydzien...ta trójka z przodu mnie stresuje 🤣 czas za szybko leci. Ale wczoraj przyszedł fotelik więc przynajmniej mamy jak wrócić ze szpitala 🤣
A jak wasze wyprawki? Macie może listę do szpitala już zrobioną? Ja nadal nie 🙈
 
U mnie ostatnio kiepsko. W weekend trzy razy zrobiło mi się słabo, dobrze, że w domu i jak mąż był. Dziś już jestem w pracy, ale jeszcze tylko 5 dni pracy i urlopik 😁

Szok! Ale za pewne są takiej osoby które oszukują na ciężarną 🙈🤣

My dziś zaczynamy 30tydzien...ta trójka z przodu mnie stresuje 🤣 czas za szybko leci. Ale wczoraj przyszedł fotelik więc przynajmniej mamy jak wrócić ze szpitala 🤣
A jak wasze wyprawki? Macie może listę do szpitala już zrobioną? Ja nadal nie 🙈
Ja że względu na swoją sytuację to juz pokupowalam do szpitala
 
Hej Babeczki 🧁🧁

Wyszłam z USG 3 trym - zdrowa laleczka 1600g. 29 tydz kończymy. Suniemy po górnej granicy siatki centylowej. Nie wiem jaka będzie masa przy porodzie, ale czuję już bóle porodowe 🤭🤭
A jak wasze wyprawki? Macie może listę do szpitala już zrobioną? Ja nadal nie 🙈
No zaczęłam kompletować już. W sumie dostałam tyle że nie musiałam nawet do sklepu iść. Pieluszki wielorazowe łapie na okazjach na olx i vinted. Są cudowne 😍😍Łóżeczko przybylo niedawno. Wzięłam zwykle najzwyklejsze z Ikea razem z pościelą. Wózek przede mną + fotelik i bazy do samochodów.
U mnie ostatnio kiepsko. W weekend trzy razy zrobiło mi się słabo, dobrze, że w domu i jak mąż był. Dziś już jestem w pracy, ale jeszcze tylko 5 dni pracy i urlopik 😁
Ja też już urlop. Myślałam że dłużej wytrzymam, ale nie żałuje. Przynajmniej mam czas się zastanowić w ogóle czego potrzebuję, czego nie potrzebuję i w ogóle odpocząć. Na początku zawsze trochę orka jest.
Ja że względu na swoją sytuację to juz pokupowalam do szpitala
Asia przypomnisz dlaczego? Bo ja się trochę jeszcze gubię pomiędzy historiami ☺️
 
Hej Babeczki 🧁🧁

Wyszłam z USG 3 trym - zdrowa laleczka 1600g. 29 tydz kończymy. Suniemy po górnej granicy siatki centylowej. Nie wiem jaka będzie masa przy porodzie, ale czuję już bóle porodowe 🤭🤭

No zaczęłam kompletować już. W sumie dostałam tyle że nie musiałam nawet do sklepu iść. Pieluszki wielorazowe łapie na okazjach na olx i vinted. Są cudowne 😍😍Łóżeczko przybylo niedawno. Wzięłam zwykle najzwyklejsze z Ikea razem z pościelą. Wózek przede mną + fotelik i bazy do samochodów.

Ja też już urlop. Myślałam że dłużej wytrzymam, ale nie żałuje. Przynajmniej mam czas się zastanowić w ogóle czego potrzebuję, czego nie potrzebuję i w ogóle odpocząć. Na początku zawsze trochę orka jest.

Asia przypomnisz dlaczego? Bo ja się trochę jeszcze gubię pomiędzy historiami ☺️
Mam zalozony szew na szyjkę a za 2 tyg idę na kolposkopie i kwestia tego czy nie będzie po tym skurczów. Jeśli nie będzie to na pewno dotrwam do 37 tyg
 
reklama
Do góry