reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

A dalej chodzicie na wizyty co miesiąc, czy juz czesciej? Ja bylam dzisiaj, następna wizyta 14.06 i wtedy mam miec robione pierwsze ktg
Na razie chodziłam co miesiąc, jutro zobaczymy co lekarz powie, ale w poprzedniej ciąży praktycznie do końca były co miesiąc. Miałam tylko nr do lekarza i położnej i jak by coś się działo miałam dzwonić.
 
reklama
O Kurcze, co sie dzieje?
Z Malutka na szczęście wszystko dobrze, 25 tydzień i waży 800,prawidlowo się rozwija. Ale ja od soboty miałam silne bóle żołądka. Byłam w sobotę u ginekologa, ale zbadał mnie, zrobił usg i stwierdził, że to u mnie problem. Przepisał mi syrop na zaparcia, wypiłam w domu i zaczęłam strasznie wymiotować, a później dostałam biegunki. Wsiedliśmy w samochód i pojechaliśmy na SOR, okazało się, że mam bardzo wysokie crp. Jestem jeszcze w trakcje badań, podają mi antybiotyk penicylinę. Już nabieram więcej sił, powoli wracam do jedzenia.
 
A co się dzieje ?:(
Z Malutka na szczęście wszystko dobrze, 25 tydzień i waży 800,prawidlowo się rozwija. Ale ja od soboty miałam silne bóle żołądka. Byłam w sobotę u ginekologa, ale zbadał mnie, zrobił usg i stwierdził, że to u mnie problem. Przepisał mi syrop na zaparcia, wypiłam w domu i zaczęłam strasznie wymiotować, a później dostałam biegunki. Wsiedliśmy w samochód i pojechaliśmy na SOR, okazało się, że mam bardzo wysokie crp. Jestem jeszcze w trakcje badań, podają mi antybiotyk penicylinę. Już nabieram więcej sił, powoli wracam do jedzenia.
 
Z Malutka na szczęście wszystko dobrze, 25 tydzień i waży 800,prawidlowo się rozwija. Ale ja od soboty miałam silne bóle żołądka. Byłam w sobotę u ginekologa, ale zbadał mnie, zrobił usg i stwierdził, że to u mnie problem. Przepisał mi syrop na zaparcia, wypiłam w domu i zaczęłam strasznie wymiotować, a później dostałam biegunki. Wsiedliśmy w samochód i pojechaliśmy na SOR, okazało się, że mam bardzo wysokie crp. Jestem jeszcze w trakcje badań, podają mi antybiotyk penicylinę. Już nabieram więcej sił, powoli wracam do jedzenia.
Trzymajcie się tam. Czekamy na info od was. Ściskamy
 
Z Malutka na szczęście wszystko dobrze, 25 tydzień i waży 800,prawidlowo się rozwija. Ale ja od soboty miałam silne bóle żołądka. Byłam w sobotę u ginekologa, ale zbadał mnie, zrobił usg i stwierdził, że to u mnie problem. Przepisał mi syrop na zaparcia, wypiłam w domu i zaczęłam strasznie wymiotować, a później dostałam biegunki. Wsiedliśmy w samochód i pojechaliśmy na SOR, okazało się, że mam bardzo wysokie crp. Jestem jeszcze w trakcje badań, podają mi antybiotyk penicylinę. Już nabieram więcej sił, powoli wracam do jedzenia.
Dobrze, że jesteście pod opieką, trzymajcie się!
Ja dziś byłam na wizycie, mała waży 1130g, wszystko w normie.
 
reklama
Do góry