reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dokładnie przysługują mi tylko 3 max 4 USG. W Polsce to miałam co 3 tygodnie. A tutaj zgodnie ze sztuką. Ale nie potrafię się dostosować więc płace i jak dotąd na 3 bezpłatne zrobiłam 3 płatne.
Ooo nie, to współczuje, nie chcialabym tak :/ ja wlasnie jade do lekarza i juz sie nie moge doczekac, az zobacze moja księżniczkę ☺️☺️
 
reklama
Ja jutro mam wizytę i USG. Dziś zaczęłam 29tydzien. U mnie nań każdej wizycie jest USG, ale chodzę tylko prywatnie.
Ooo nie, to współczuje, nie chcialabym tak :/ ja wlasnie jade do lekarza i juz sie nie moge doczekac, az zobacze moja księżniczkę ☺️☺️
Daj znać jaka duża Twoja księżniczka już jest 🙂
 
Ooo nie, to współczuje, nie chcialabym tak :/ ja wlasnie jade do lekarza i juz sie nie moge doczekac, az zobacze moja księżniczkę ☺️☺️
Al
Ja jutro mam wizytę i USG. Dziś zaczęłam 29tydzien. U mnie nań każdej wizycie jest USG, ale chodzę tylko prywatnie.

Daj znać jaka duża Twoja księżniczka już jest 🙂
ja wlsnie chodze na NFZ, ale tylko dlatego, ze zostałam skierowana do poradni patologii ciazy, a lekarz jest wspaniały 🥰 No powiem Ci, ze szaleje ta moja księżniczka ;D dzisiaj 28 tydzien i juz 1456g
Termin z ostatniej @ na 8.08 a z usg na 27.07
 
Al

ja wlsnie chodze na NFZ, ale tylko dlatego, ze zostałam skierowana do poradni patologii ciazy, a lekarz jest wspaniały 🥰 No powiem Ci, ze szaleje ta moja księżniczka ;D dzisiaj 28 tydzien i juz 1456g
Termin z ostatniej @ na 8.08 a z usg na 27.07
No to pewnie urodzisz w lipcu 🤗
 
Ps. Te 3 razy to wszystko było prywatnie 11 lat temu w największym szpitalu prywatnym w okolicy. Po prostu takie miał pan lekarz przekonania na temat USG.
Nie gniewam się bardzo, bo zdrowe dziecko mam. Może jakby tam było coś nie tak to by więcej patrzył? Nie wiem 🤷‍♀️

Moje małe 1.5 tyg temu (26 tydz) miało kilo z haczykiem.
USG 3trym dzisiaj rezerwowalam i Pani mi też zapisała na 30tydz czyli widzę że standard 😊
 
Al

ja wlsnie chodze na NFZ, ale tylko dlatego, ze zostałam skierowana do poradni patologii ciazy, a lekarz jest wspaniały 🥰 No powiem Ci, ze szaleje ta moja księżniczka ;D dzisiaj 28 tydzien i juz 1456g
Termin z ostatniej @ na 8.08 a z usg na 27.07
Wow, to duża dziewczynka 🙂 to dziś skończylas 28tydz? Ja mam termin z om 9.08 a z USG ostatnio wychodziło 11.08. U mnie pewnie znów będzie poród wywoływany, więc w terminie. Jakoś nie liczę na to że samo zacznie się szybciej.
 
Wow, to duża dziewczynka 🙂 to dziś skończylas 28tydz? Ja mam termin z om 9.08 a z USG ostatnio wychodziło 11.08. U mnie pewnie znów będzie poród wywoływany, więc w terminie. Jakoś nie liczę na to że samo zacznie się szybciej.
Dzisiaj dokladnie 28t1d
mialam nadzieje, ze mała urodzi soe z moją wagą urodzeniową, tj 2900, ale chyba jednak bd blizej wagi tatusia, narzeczony miał 4300 :o 🤦🏽‍♀️
 
A dalej chodzicie na wizyty co miesiąc, czy juz czesciej? Ja bylam dzisiaj, następna wizyta 14.06 i wtedy mam miec robione pierwsze ktg
 
reklama
Do góry