reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Mam tak gdy moje są w szkole to do 13 mam czas, wiec gotuje, sprzątam a później chodzę i nie wiem co z sobą zrobić. Po 13 to już nie ma luzu bo obiad muszą zjeść zadania domowe zrobić i muszę zawieź na zajęcia dodatkowe.
W weekend jest zazwyczaj aktywnie: spacery, place zabaw, baseny, spotkania z przyjaciółmi. Dziś była niedziela gdzie byłam uziemiona. Bo mi jedna wymiotowała całą noc więc w dzień odsypiała i mój zabrał druga na rower. Zrobiłam obiad i szukałam szczęście, w każdym pokoju. Siedzieć nie, książka nie, film nie, leżeć w każdej pozycji nie. I tak mam od poniedziałku do piątku gdy jestem sama w domu i uporam się już z obowiązkami. I tylko marzę by skończył się taki dzień


Dokładnie tak gdy są obie w domu. Chodź czasem są dni że da zgodne i razem bawią się godzinami.

Nic nie mam, nawet o tym nie myślałam. Wydaje mi się to ciągle odległy temat.
W gazetkach z sieciowek w moim miasteczku pojawiają się rzeczy dla niemowląt a ja się waham czy już czy czekać i kupić przez internet.
Nie mam nic kompletnie. Wózek, łóżeczko i inne tego typu rzeczy są nam odległe. Chodź dziś udało się poruszyć temat. Przejrzeć internet i na tym stanęło.
Nie mogę się doczekać, żeby mieć trochę czasu bez dzieci 🙂 od czerwca idę na urlop, a mała będzie chodzić do żłobka dwa dni w tyg. Po 6h, więc liczę na to, że wtedy trochę odpocznę 🙂

Rzeczy dla małej w większości pewnie kupie te same co ostatnio, pamiętam jeszcze co mi się przydało. Fotelik też ten sam kupie, tylko z wózkiem nadal mam problem ale już 2 modele wybrałam więc coraz bliżej decyzji jestem. Pozostaje spisac co potrzebne, pozamawiac wszystko, ale jakoś nie mam czasu siedzieć i szukac chociaż czuje ze już powinnam 🙈
 
reklama
Nie mogę się doczekać, żeby mieć trochę czasu bez dzieci 🙂 od czerwca idę na urlop, a mała będzie chodzić do żłobka dwa dni w tyg. Po 6h, więc liczę na to, że wtedy trochę odpocznę 🙂

Rzeczy dla małej w większości pewnie kupie te same co ostatnio, pamiętam jeszcze co mi się przydało. Fotelik też ten sam kupie, tylko z wózkiem nadal mam problem ale już 2 modele wybrałam więc coraz bliżej decyzji jestem. Pozostaje spisac co potrzebne, pozamawiac wszystko, ale jakoś nie mam czasu siedzieć i szukac chociaż czuje ze już powinnam 🙈
Też mam problem z wózkiem. Można wiedzieć jakie dwa modele wybrałaś ?

Mój stary wózek ma chyba jeszcze kuzynka w Polsce, ale nie wiem czy opłaca mi się go ściągać do Niemiec. Stoi nie używany już 5 lat.
 
Też mam problem z wózkiem. Można wiedzieć jakie dwa modele wybrałaś ?

Mój stary wózek ma chyba jeszcze kuzynka w Polsce, ale nie wiem czy opłaca mi się go ściągać do Niemiec. Stoi nie używany już 5 lat.
Ja szukam wózka rok po roku, bo moja dwulatka jeszcze bardzo wózkowa jest.
Gdyby nie to do kupiłabym tylko gondolę do naszej spacerowki Maxi Cosi Adorra.
Też mam problem z wózkiem. Można wiedzieć jakie dwa modele wybrałaś ?

Mój stary wózek ma chyba jeszcze kuzynka w Polsce, ale nie wiem czy opłaca mi się go ściągać do Niemiec. Stoi nie używany już 5 lat.
 
Dzień dobry wieczór Babeczki! Trzeci dzień próbuje napisać 🤭
Umówione macie już USG 3trym? W którym tygodniu Wam wypadnie?

Co do pracy - dałam spokój już.. Chciałam do końca pracować, ale mnie przeraża, że jestem w takiej totalnej rozsypce. Poza tym mnie chyba dopadł ten syndrom wicia gniazdka i nagle wszystkie moje projekty stały się takie nieciekawe 🥱 tylko pieluchy i ciuszeczki 😳

Przybijam pione Paniom ze zgagą.. nic nie chce działać w tym momencie już. Zjem źle, nie zjem też źle. Położę się to pali jak diabli. Tak, że nieraz spie na pół siedząco 😭

Zdrówka Wam ❤️ lecę zamawiać łóżeczko 😂
 
Dzień dobry wieczór Babeczki! Trzeci dzień próbuje napisać 🤭
Umówione macie już USG 3trym? W którym tygodniu Wam wypadnie?
Teraz m 25t i 3d z @, według mojej lekarki 26t i 1d. Następna wizyta 25.05 kontrola bez USG. Więc USG 3 trymestru czeka mnie na kolejnej. Czyli pewnie po 15 czerwca.

Przybijam pione Paniom ze zgagą.. nic nie chce działać w tym momencie już. Zjem źle, nie zjem też źle. Położę się to pali jak diabli. Tak, że nieraz spie na pół siedząco 😭
Aż podniosłam się do pozycji pół siedzącej bo przez zgagę spać nie mogę. I niestety nie pomaga 😭.

Pozdrawiamy
 
Ostatnia edycja:
Teraz m 25t i 3d z @, według mojej lekarki 26t i 1d. Następna wizyta 25.05 kontrola bez USG. Więc USG 3 trymestru czeka mnie na kolejnej. Czyli pewnie po 15 czerwca.


Aż podniosłam się do pozycji pół siedzącej bo przez zgagę spać mir mogę. I niestety nie pomaga 😭.

Pozdrawiamy
Ooo nie… kiepsko tak sama wizyta, bez usg :o tyyyle czekania na marne 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
 
Ooo nie… kiepsko tak sama wizyta, bez usg :o tyyyle czekania na marne 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
Pamiętam w pierwszej ciąży miałam takiego lekarza prowadzącego, który zrobił mi przez te paręnaście wizyt 3x USG. Uważał, że więcej nie trzeba. Do tego doszlo połówkowe. Trochę zazdrościłam koleżankom, które widziały dziecko za każdym razem 😅
A jak jest zgodnie ze sztuką to nie wiem 😊
 
reklama
Pamiętam w pierwszej ciąży miałam takiego lekarza prowadzącego, który zrobił mi przez te paręnaście wizyt 3x USG. Uważał, że więcej nie trzeba. Do tego doszlo połówkowe. Trochę zazdrościłam koleżankom, które widziały dziecko za każdym razem 😅
A jak jest zgodnie ze sztuką to nie wiem 😊
Dokładnie przysługują mi tylko 3 max 4 USG. W Polsce to miałam co 3 tygodnie. A tutaj zgodnie ze sztuką. Ale nie potrafię się dostosować więc płace i jak dotąd na 3 bezpłatne zrobiłam 3 płatne.
 
Do góry