reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Ja też mam cały dzien 37 stopni ale nie ma co się martwić ważne że nie rośnie.. pod kołderkę i odpoczywanie..

Wcześniej kilka razy dziewczyny pisały, żeby martwić się jak wzrośnie powyżej 38 stopni, będzie dobrze :)
U mnie waha się od 37.4 do 37.9. Jak leżałam w szpitalu to nam codziennie mierzyły temperaturę więc wiem że moja "naturalna" w ciąży to do 37.1. Ale kurde nie mogę sobie wybaczyć że poszłam na wzmocnienie kroplówkami a wyszłam i najprawdopodobniej ostatniego dnia coś tam złapałam 😭😭😭
 
reklama
Kurcze ja jestem taka gruba że u mnie to jakby już 6miesiac był [emoji85] po 3 CC mam tak rozwalony brzuch i b.duze rozejście kresy białej że już przed ciążą się mnie pytali czy akurat nie jestem ...? No to kurcze wykrakali

Widziałam że wcześniej było wspomniane o detektorze tętna płodu. Bardzo polecam, w poprzedniej ciąży miałam model Jumper JPD-100E. Używali go także u nas w szpitalu na patologii. Sprawdzałam tętno jak Maluszek miał bardziej leniwy dzien i zaraz się uspokajalam. Wiadomo człowiek w ciąży przewrażliwiony a po stratach jeszcze bardziej.
Stety niestety sprzedałam go w.ostatnich miesiącach jak większość rzeczy po córce, bo ponoć już nigdy więcej dzieci miało nie być.[emoji85] Dobrze że wózka nie zdążyłam wystawić [emoji23]

A tak wogole to też bym chciała przejść z wami na prywatny wątek.
 
Kurcze ja jestem taka gruba że u mnie to jakby już 6miesiac był [emoji85] po 3 CC mam tak rozwalony brzuch i b.duze rozejście kresy białej że już przed ciążą się mnie pytali czy akurat nie jestem ...? No to kurcze wykrakali

Widziałam że wcześniej było wspomniane o detektorze tętna płodu. Bardzo polecam, w poprzedniej ciąży miałam model Jumper JPD-100E. Używali go także u nas w szpitalu na patologii. Sprawdzałam tętno jak Maluszek miał bardziej leniwy dzien i zaraz się uspokajalam. Wiadomo człowiek w ciąży przewrażliwiony a po stratach jeszcze bardziej.
Stety niestety sprzedałam go w.ostatnich miesiącach jak większość rzeczy po córce, bo ponoć już nigdy więcej dzieci miało nie być.[emoji85] Dobrze że wózka nie zdążyłam wystawić [emoji23]

A tak wogole to też bym chciała przejść z wami na prywatny wątek.
Teraz bedziesz miala 4cc? Jak lekarz zareagował na 3 i 4 ciaze?
 
Czy znajdę tu jakieś koleżanki weganki/ wegetarianki? Czy bardzo się suplementujecie? Co na Waszą dietę mówią lekarze?
Nie jem mięsa i ryb od 14 lat. Mój lekarz stwierdził, że prowadził wiele ciąż weganek i wegetarianek i zawsze mają silne, zdrowe dzieciaki. To dla niego żaden problem. Zalecił VegeVit B12, 3-4 razy w tygodniu piję koktajl z dodatkiem buraka i wyniki mam bardzo dobre.
 
Czy znajdę tu jakieś koleżanki weganki/ wegetarianki? Czy bardzo się suplementujecie? Co na Waszą dietę mówią lekarze?
Nie jem mięsa i ryb od 14 lat. Mój lekarz stwierdził, że prowadził wiele ciąż weganek i wegetarianek i zawsze mają silne, zdrowe dzieciaki. To dla niego żaden problem. Zalecił VegeVit B12, 3-4 razy w tygodniu piję koktajl z dodatkiem buraka i wyniki mam bardzo dobre.
Odkąd jestem w ciąży, to mnie strasznie obrzydza mięso xD
A suplementuje Puerie Uno, tam też jest B12 między innymi..
 
Odkąd jestem w ciąży, to mnie strasznie obrzydza mięso xD
A suplementuje Puerie Uno, tam też jest B12 między innymi..
Matko, jak uwielbiam mieso, tak teraz moze nie istnieć [emoji2961][emoji2961][emoji2961] lekarz, patrząc na moje wyniki badań, powiedział ostatnio, że poki co zaleca tylko suplementacje wit. B12 i foliany,
 
Czy znajdę tu jakieś koleżanki weganki/ wegetarianki? Czy bardzo się suplementujecie? Co na Waszą dietę mówią lekarze?
Nie jem mięsa i ryb od 14 lat. Mój lekarz stwierdził, że prowadził wiele ciąż weganek i wegetarianek i zawsze mają silne, zdrowe dzieciaki. To dla niego żaden problem. Zalecił VegeVit B12, 3-4 razy w tygodniu piję koktajl z dodatkiem buraka i wyniki mam bardzo dobre.
Nie jestem wegetarianka, ale ciąża mnie do tego skłania 😅 bywałam w życiu. No właśnie B12 to konieczność no i żelazo myśle, ze tez warto brać. Ciecierzycę na pewno trzeba, fasole, orzechy jeść, ale jak tyle lat już nie jesz mięsa to na pewno to znasz :)
 
reklama
Nie jestem wegetarianka, ale ciąża mnie do tego skłania 😅 bywałam w życiu. No właśnie B12 to konieczność no i żelazo myśle, ze tez warto brać. Ciecierzycę na pewno trzeba, fasole, orzechy jeść, ale jak tyle lat już nie jesz mięsa to na pewno to znasz :)
żelazo koniecznie brać pod kontrolą lekarza na podstawie wyników krwii..
Mnóstwo dietetyków ostrzega przed samowolnym braniu żelaza poniewaz można zrobić sobie krzywde..

A słyszałyście że żelazo psuje zęby? spotkałam sie z taką opinią...
 
Do góry