reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Nie jestem wegetarianka, ale ciąża mnie do tego skłania [emoji28] bywałam w życiu. No właśnie B12 to konieczność no i żelazo myśle, ze tez warto brać. Ciecierzycę na pewno trzeba, fasole, orzechy jeść, ale jak tyle lat już nie jesz mięsa to na pewno to znasz :)
Ostatnio zmieniły się zalecenia i suplementy z zelazem/żelazo należy spożywać tylko, gdy wyniki tego wymagają. Niektóre witaminy dla kobiet w ciąży produkują juz w dwóch wersjach - z żelazem i bez (pregna plus)
 
reklama
Nie jestem wegetarianka, ale ciąża mnie do tego skłania 😅 bywałam w życiu. No właśnie B12 to konieczność no i żelazo myśle, ze tez warto brać. Ciecierzycę na pewno trzeba, fasole, orzechy jeść, ale jak tyle lat już nie jesz mięsa to na pewno to znasz :)
Żelazo staram się ogarnąć warzywami, bo suplementy powodują u mnie zaparcia, które i tak w ciąży się pojawiają. Orzechy traktuję jak suplementy - codziennie 4 orzechy brazylijskie i 5 migdałów, z doskoku włoskie jak mi się chce łupać ;)
 
U mnie też już widać brzuch delikatnie , spodnie jeansy niestety wszystkie ciasne już , 3 tygodnie....właśnie dziewczyny mam pytanie .jestem dość wysoka 174 cm chciałam kupić leginsy dresy itp...co kupuje to każda nogawka krótka....może polecicie jakieś strony czy firmy gdzie kupujecie spodnie 🙂
W poprzedniej ciąży kupiłam 3pary w Decathlonie, takie do tańca bo wyglądały jak ciążowe z takim wysokim stanem😂 materiał dresowy, jakość dobra, starczyły na całą ciążę. Teraz też je kupię bo tamte się rozciągały wraz z brzuchem i teraz by mi spadały 😉
 
Teraz bedziesz miala 4cc? Jak lekarz zareagował na 3 i 4 ciaze?
Na trzecią całkiem spokojnie, wiesz, mieliśmy tylko syna i w trzeciej ciąży czekaliśmy na drugie dzieciątko (pierwsze dziecko stracilismy) Więc lekarz mimo wszystko rozumiał sytuację. No ale teraz... Powiedział że ciąża bardzo wysokiego ryzyka, ale życie, będziemy prowadzić [emoji87] [emoji1]
 
U mnie też już widać brzuch delikatnie , spodnie jeansy niestety wszystkie ciasne już , 3 tygodnie....właśnie dziewczyny mam pytanie .jestem dość wysoka 174 cm chciałam kupić leginsy dresy itp...co kupuje to każda nogawka krótka....może polecicie jakieś strony czy firmy gdzie kupujecie spodnie 🙂
Poważnie? :) Ja mam 182 i nie mam problemu z nogawkami. Ciążowe spodnie kupuję na Zalando (Mamalicious, Love2wait)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej. Chciałam was nadrobić, ale 80stron przerosło mnie.

Ciesze sie ze same dobre wieści.

Ja też chciałabym byc w grupie prywatnej. W sumie to już czas.

Mimo, ze mdłości już minęły to dalej trudno czyta mi się posty na telefonie.

W środę mam prenatalne. Mam nadzieję że będzie wszystko ok to może powiemy dziadkom na ich swieto że będą kolejne wnuki.

Miłego wieczoru babeczki!!!
 
Do góry