reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

U mnie to samo, podbrzusze się uwypukliło, to mój mąż zauważył 🙂
U mnie też już widać brzuch delikatnie , spodnie jeansy niestety wszystkie ciasne już , 3 tygodnie....właśnie dziewczyny mam pytanie .jestem dość wysoka 174 cm chciałam kupić leginsy dresy itp...co kupuje to każda nogawka krótka....może polecicie jakieś strony czy firmy gdzie kupujecie spodnie 🙂
 
reklama
Ja jestem szcupła i niska i brzuszek uwypuklony już jest.. jak dzidziuś się tam później pomieści! xD

U mnie dzisiaj nagle 37 stopni :( wczoraj wieczorem gardło bolało.. dzisiaj tylko ból pleców i stan podgorączkowy :(
Jolaa90 nie czujesz jak wszystko Ci się rozrasta 🤭bez urazy zrozum o co pytam ( chodzi mi o to że ja też dość szczupła jestem i bardzo czuję wszystko takie kłucia , i inne bóle) i mówili że to od budowy ciała zależy . No plus u mnie zrosty są
 
Ja też dostałam zalecenie żeby się zaszczepić 3cią dawką po 16 tygodniu. I moja doktor to samo powiedziała o gorączce, w drugim trymestrze można przyjmować ibuprofen, który na wiele osób działa lepiej niż paracetamol. Powiedziała mi też, że prowadzi wiele kobiet, które przechodziły covid w ciąży i zdarzają się przestoje w rozwoju płodów.

Ja też się nie znam i nie mam żadnego doswiadczenia:) ale czytam aktualnie taką książkę „Poród naturalny” (wyd.Natuli) i jest tu krótko o mazi płodowej, wklejam zdjęcia:)
Ciekawe....🙂 cały czas się uczymy...nie wiedziałam też że nie kąpią od ręki wszystkich noworodków
 
Mi wystarczyła jedna surowa marchewka dziennie dodatkowo jako źródło błonnika i pomogło..
Mimo braku apetytu może uda Ci się zjeść.. plus wskazany jest dodatkowo ruch ale jak jesteś chora to pewnie nie masz ochoty :(
Jezu marchewek i jabłek tez nie moge jeść, jestem alergikiem niestety. Wlansie jak przejdzie to choróbsko to znowu zacznę chodzić na spacery ale jeszcze ze 2 dni się wstrzymam.
 
Dziewczyny potrzebne dobre słowo... 😟 Wczoraj miałam brazowe plamienie i już panikuję 😢 Wizytę mam we wtorek i nie wiem co zrobić, czy iść do szpitala czy spokojnie czekać do wizyty i się nie nakręcać 😢

Spokojnie...:) (choc wiem,ze nie jest to łatwe) Jak juz pisalysmy i wiem to z czterech konsultacji z roznymi lekarzami - plamienie do 12tc nie jest niczym tragicznym i moze miec miejsce.

Ale moj ginekolog powiedział,ze zawsze trzeba to skontrolować,wiec najlepiej zadzwon jutro do swojego lekarza lub jeśli chcesz byc spokojna,jeszcze dzis na IP.

Ja jak mialam brazowe plamienia to nawet mnie na IP nie zbadali,twierdzac,ze jest to zupelnie normalne.
 
Dziewczyny potrzebne dobre słowo... 😟 Wczoraj miałam brazowe plamienie i już panikuję 😢 Wizytę mam we wtorek i nie wiem co zrobić, czy iść do szpitala czy spokojnie czekać do wizyty i się nie nakręcać

Kurczę kochana...zrobisz jak czujesz ...ja w pierwszej ciąży miałam delikatnie brudną wkładkę w 20 tyg. pojechałam na izbę bo bolał mnie brzuch ale ból nie był duży. Okazalo się że dobrze że przyjechałam dostałam luteineee i spasmolineeeee i zalecenie leżeć miałam . Wszystko się rozeszło uspokoiło. Ja nie podpowiem przepraszam ale musisz sama zdecydować czy wytrzymasz do środy czy będziesz się mega martwić. Ja raczej bym jutro poszła do lekarza... Ale każda z nas ma inne doświadczenia. Trzymam kciuki żeby wszystko było ok. Jak się czujesz poza tym ?
 
Nie miałam badanego progesteronu, mój lekarz nie dał mi takiego skierowania. ostatnią wizytę miałam 04.01, na podstawie ostatniego usg powinno dziś być 7+4.
Może niepotrzebnie panikuję, ale ostatnia ciąża się zatrzymała w 6 tyg, dowiedziałam się w 8 po tym jak dostałam właśnie brązowego plamienia i poszłam na wizytę.
Chyba się za bardzo nakręcam, będzie co ma być, jeśli ciąża ma przetrwać to przetrwa. Dobrze, że tutaj jesteście. 😘
😘😘😘
 
reklama
Nie miałam badanego progesteronu, mój lekarz nie dał mi takiego skierowania. ostatnią wizytę miałam 04.01, na podstawie ostatniego usg powinno dziś być 7+4.
Może niepotrzebnie panikuję, ale ostatnia ciąża się zatrzymała w 6 tyg, dowiedziałam się w 8 po tym jak dostałam właśnie brązowego plamienia i poszłam na wizytę.
Chyba się za bardzo nakręcam, będzie co ma być, jeśli ciąża ma przetrwać to przetrwa. Dobrze, że tutaj jesteście. 😘
nIe ma co panikować,ale treba miec reke na pulsie i to kontrolować.
 
Do góry