reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dziewczyny potrzebne dobre słowo... 😟 Wczoraj miałam brazowe plamienie i już panikuję 😢 Wizytę mam we wtorek i nie wiem co zrobić, czy iść do szpitala czy spokojnie czekać do wizyty i się nie nakręcać 😢
Każde plamienie/krwawienie w ciąży należy skonsultować z lekarzem. Ja w takiej sytuacji pojechałam na izbę przyjęć.
 
reklama
U mnie też już widać brzuch delikatnie , spodnie jeansy niestety wszystkie ciasne już , 3 tygodnie....właśnie dziewczyny mam pytanie .jestem dość wysoka 174 cm chciałam kupić leginsy dresy itp...co kupuje to każda nogawka krótka....może polecicie jakieś strony czy firmy gdzie kupujecie spodnie 🙂
Może kup sobie jakieś męskie dresy duże ze ściągaczem? U mojego męża w dresach jest ogromny zapas :D a nogawki są dłuższe. Ja biorę dresy od męża czasami ;)

Edit: dresy to wersja domowa; poza domem może sukienki?
 
Moja koleżanka jest terapeutką integracji sensorycznej i bardzo siedzi w rozwoju dziecka. Również twierdzi, że wszystko od Natuli jest świetne i na wysokim poziomie.
Ja mega polecam te książki z Natuli - i generalnie wszystko co sprzedają (nie zawsze swoje) jest spoko bez tresowania dzieci ;)
Miło mi to czytać! Ja „Poród naturalny” już kończę. Jestem świeżakiem w temacie i ta książka sporo mi wyjaśniła, zwłaszcza że jest bardzo zgodna z moim światopoglądem:)
 
Jolaa90 nie czujesz jak wszystko Ci się rozrasta 🤭bez urazy zrozum o co pytam ( chodzi mi o to że ja też dość szczupła jestem i bardzo czuję wszystko takie kłucia , i inne bóle) i mówili że to od budowy ciała zależy . No plus u mnie zrosty są
Taak, czuje :) biore progesteron ze względu na pobolewania brzucha, maluszek bardzo ładnie rośnie i wszystko jest w porządku to doszliśmy do wnosku z gin, że będę dość mocno odczuwała rozciąganie macicy ze względu na budowę ciała..
 
Ja mam dziś spadek formy psychicznej, cały czas utrzymuje mi się stan podgorączkowy . ☹️☹️ Siedzę i staram się nie zamartwiać, że zaszkodzę tym choróbskiem dziecku. 😭😪😪😪😪
 
Ja mam dziś spadek formy psychicznej, cały czas utrzymuje mi się stan podgorączkowy . ☹️☹️ Siedzę i staram się nie zamartwiać, że zaszkodzę tym choróbskiem dziecku. 😭😪😪😪😪
Ja też mam cały dzien 37 stopni ale nie ma co się martwić ważne że nie rośnie.. pod kołderkę i odpoczywanie..

Wcześniej kilka razy dziewczyny pisały, żeby martwić się jak wzrośnie powyżej 38 stopni, będzie dobrze :)
 
Ja mega polecam te książki z Natuli - i generalnie wszystko co sprzedają (nie zawsze swoje) jest spoko bez tresowania dzieci ;)
Dzieki za polecenie, jeśli dotrwam do końca trymestru, to zacznę kompletować literaturę💪 (łudzę się, że po 12 tyg trochę odetchnę i uwierzę w ciążę)
U mnie też już widać brzuch delikatnie , spodnie jeansy niestety wszystkie ciasne już , 3 tygodnie....właśnie dziewczyny mam pytanie .jestem dość wysoka 174 cm chciałam kupić leginsy dresy itp...co kupuje to każda nogawka krótka....może polecicie jakieś strony czy firmy gdzie kupujecie spodnie 🙂
Kurcze, ja mam 172cm więc trochę mniej. Też mam już odstający brzuch i przeszkadzają mi spodnie. Cały czas noszę luźne rajstopy/legginsy termiczne i sukienki. Rzadko kupuję spodnie i też chętnie poznam jakieś marki dla wyższych.
 
U mnie też już widać brzuch delikatnie , spodnie jeansy niestety wszystkie ciasne już , 3 tygodnie....właśnie dziewczyny mam pytanie .jestem dość wysoka 174 cm chciałam kupić leginsy dresy itp...co kupuje to każda nogawka krótka....może polecicie jakieś strony czy firmy gdzie kupujecie spodnie 🙂

Nie wiem czy mają też legginsy, ale na Stradivarius gdy kupujesz jeansy masz opcje "short, standard i long" moja siostra jest wysoka, więc ta opcja "long" idealnie się sprawdza 😅
 
reklama
Do góry