reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

U mnie nie ma dobrych info w większym zarodku serce od ponad tygodnia nie bije, w mniejszym też nie, on się zatrzymał kilka dni temu. Są w miarę na 8 i 9 tyg tak że spokojnie mogę czekać w domu na poronienie.
Choć az tygodnia czekać nie zamierzam dam sobie kilka dni i idę po tabletkę wracam do domu i dopiero czekam aż się zacznie

Here we go again ...


Mam nadzieję że z tymi którym się nie udało to szybko spotkam się na kolejnym wątku :)
A wam życzę żebym była ostatnia skoro to 2 dzieci to może limit już wyczerpany
Przykro mi [emoji25]
 
reklama
Przerażające jest też to że można sobie normalnie funkcjonować dobrze się czuć a jednocześnie zarodek sie nie rozwija
To było dla mnie najgorsze. W pierwszej ciąży nie miałam żadnego doświadczenia, nie rozmawiałam z nikim kto opowiedziałby mi o poronieniu. Na forum zaglądałam tylko sporadycznie z konkretnymi pytaniami- nie czytałam wszystkiego.

Jakoś w mojej głowie poronienie wyglądało tak, że bardzo boli brzuch nadchodzi mocne krwawienie i dowiadujemy się, że ciąża stracona.

Jakie było moje zdziwienie kiedy w podskokach poszłam do lekarza, ciesząc się ze już mi brzuch odstaje, żadnych krwawień, żadnych plamień, a tu ginekolog mówi, że od tygodnia serce nie bije…. Czułam się jakbym dostała w twarz, jakby cały świat zrobił sobie ze mnie jakieś jaja. Okropne uczycie.
 
Okropnie współczuję Wam Dziewuszki 😔.... Ja dzisiaj miałam wizytę oczywiście nerwy jak każda z nas ale udało się wyjsc z gabinetu z łzami szczęścia. Maluszek rośnie 2,5 cm ruchliwe az ciężko ująć ładnie Szkraba ale zdjęcie dla Tatusia musiało byc... 🥰❤️
Piękne!! ❤️ Który to tydzień i dzień?
 
Cześć Dziewczyny! Próbuje nadrobić czytanie ale ciągle mi się nie udaje 🤭
Właśnie zaczęłam 11 tydzień. Mdłości są nieco lżejsze. Ale może też mi się tak wydaje, bo wróciłam do pracy po urlopie świątecznym i chyba po prostu w pracy nie mam czasu myśleć o tym 😄
Następną wizytę mam dopiero na 20 stycznia. To taaaaak daleko! A ja najchętniej codziennie bym zaglądała do Dzidziusia 🤗
 
Okropnie współczuję Wam Dziewuszki 😔.... Ja dzisiaj miałam wizytę oczywiście nerwy jak każda z nas ale udało się wyjsc z gabinetu z łzami szczęścia. Maluszek rośnie 2,5 cm ruchliwe az ciężko ująć ładnie Szkraba ale zdjęcie dla Tatusia musiało byc... 🥰❤️
Super wieści. Piękny dzidziuś na zdjęciu! 😁
 
reklama
Do góry