reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Dziewczyny coś dla rozluźnienia. Na babyboom widzę reklamy z wibratorami 🤣 takimi z super pharm. Skąd oni wiedza, ze seksu nie uprawiam póki co 🤣
Te reklamy to masakra 😂 aż się wystraszyłam za pierwszym razem bo zwykle reklamy wyświetlają się po oglądaniu jakiś rzeczy i już miałam pytać czy mąż mi nie szperał w telefonie 😂
 
Naprawdę współczuje nam wszystkim.... modlę się za nas. Za te które przechodzimy straty i za te które tu są i czytają to wszystko i się tak boją... nie dowierzam ile osób już odchodzi... czy ktoś policzył ? Czy to już nie z 10 😭
 
Okropnie współczuję Wam Dziewuszki 😔.... Ja dzisiaj miałam wizytę oczywiście nerwy jak każda z nas ale udało się wyjsc z gabinetu z łzami szczęścia. Maluszek rośnie 2,5 cm ruchliwe az ciężko ująć ładnie Szkraba ale zdjęcie dla Tatusia musiało byc... 🥰❤️
 

Załączniki

  • 84217030-9031-4567-8086-140b1cf0600f.jpg
    84217030-9031-4567-8086-140b1cf0600f.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 86
Jestem tak sparaliżowana strachem, nie mogę oddychać. Leczyłam się kiedyś na zaburzenia depresyjno-nerwicowe i wyczuwam powtórkę. Nie dam rady wejść sama na tę wizytę, a męża też u mnie nie wpuszczają.
 
reklama
Jestem tak sparaliżowana strachem, nie mogę oddychać. Leczyłam się kiedyś na zaburzenia depresyjno-nerwicowe i wyczuwam powtórkę. Nie dam rady wejść sama na tę wizytę, a męża też u mnie nie wpuszczają.
Ja mialam mieć wizytę o 17.00,ale cały czas czekam na swoją kolej 😬
Denerwowałam się strasznie,ale przez to czekanie mi przeszło 🤦‍♀️
 
Do góry