reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Dzień dobry. :)
Z przyjemnością dołączam do grupy (choć nie ukrywam, że lekko zestresowana, gdyż jest to moja pierwsza ciąża i to dość późno - w wieku 36 lat).
Krótka historia:
9 grudnia, pozytywny test ciążowy.
13 grudnia - potwierdzenie pęcherzyka na usg
29 grudnia - zarodek z bijącym serduszkiem na usg. :)

Termin porodu - 18.08.2022 lub 19.08.2022 :)

Pozdrawiam wszystkie mamy i ściskam mocno :)
Witam! ja tez mam 36 lat i wprawdzie to moja czwarta oaza,boje sie jak nigdy...
U mnie w pracy reorganizacja; ja uczę ludzi i sama muszę się uczyć nowych rzeczy. Jak mnie ludzie denerwują. Wszyscy. Jak gryzę się w język, zeby im nie dopiec. U mnie niestety typowa korporacja z presja i dziwnym zarządzaniem. Wy tez jesteście bardziej nerwowe w pracy? Macie na to sposoby? 😡😡😡😤🤯
ja wogole jestem bardzo nerwowa,aptrzedewszystkim w domu...


U mnie niestety to koniec tej ciąży :(
Ale jak to? :(
Ja walczę na oddziale. Mam krwiaka i po badaniu okazało się że jest dużo krwi. W dodatku ciąża o tydzień młodsza.

Czuję że to koniec. Jeszcze jestem odcięta od moich najbliższych. 😭
Badz dobrej myśli. Co powiedzieli lekarze?
Nie ma serduszka, zatrzymał się 2-3 dni temu.
Mogę mieć jutro zabieg albo sama w domu, jeszcze muszę pomyśleć.
Tak bardzo mi przykro... 😭😭😭
 
Nie. Ja prowadzę firmę z narzeczonym tak więc o tyle lżej , ale Twoja sytuacja tez mnie zastanawia tak wiec jak będę rozmawiała z księgowym i prawnikiem o tym ( mam w sobotę spotkanie ) to dam od razu znać czego się dowiedziałam. Narazie muszę przeczekać do soboty tak wiec już notuje sobie listę pytań.
Super! Dziekuje ci bardzo!
 
U mnie w pracy reorganizacja; ja uczę ludzi i sama muszę się uczyć nowych rzeczy. Jak mnie ludzie denerwują. Wszyscy. Jak gryzę się w język, zeby im nie dopiec. U mnie niestety typowa korporacja z presja i dziwnym zarządzaniem. Wy tez jesteście bardziej nerwowe w pracy? Macie na to sposoby? 😡😡😡😤🤯
O kurczę, czyli nie tylko mnie nosi hehe, mąż mówi że mam cały czas PMS 😂 mi pomaga powolne picie, wody, herbaty, czegokolwiek, daję sobie czas odetchnąć zanim wybuchnę.
 
Dzisiaj po badaniu, wiem że plamienia wywołał krwiak, nieduży. Zarodek się rozwija, serce bije.
IMG_20220103_205850.jpg
 
reklama
Do góry