reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Masz podobna sytuacje do mojej?
Nie. Ja prowadzę firmę z narzeczonym tak więc o tyle lżej , ale Twoja sytuacja tez mnie zastanawia tak wiec jak będę rozmawiała z księgowym i prawnikiem o tym ( mam w sobotę spotkanie ) to dam od razu znać czego się dowiedziałam. Narazie muszę przeczekać do soboty tak wiec już notuje sobie listę pytań.
 
Nie ma serduszka, zatrzymał się 2-3 dni temu.
Mogę mieć jutro zabieg albo sama w domu, jeszcze muszę pomyśleć.
Bardzo mi przykro 😢 tak jak powinnam się cieszyć ze u mnie teraz jest dobrze to nie potrafię jak widzę co Was spotyka i ze musicie przechodzić przez to przez co ja musiałam wcześniej. Tak mi przykro 😢 jeszcze zaświeci słońce.
 
Czytając forum wpadłam w panikę, że jako jedyna jeszcze nie jestem umówiona na prenatalne, a podobno terminy długie. Zadzwoniłam do mojej przychodni i mogłam wybrać termin jaki mi pasuje. Nie wszędzie są kolejki. Także prenatalne mam za tydzień ❤️ dziękuję za zmotywowanie.
Nie jesteś jedyną, są takie jak ja które oczekują na wizytę potwierdzającą bijące serduszko❤️
 
reklama
Do góry