reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

I jakie dostałaś zalecenia w związku z tym krwiakiem? Mocno plamiłaś?
Nie, nie plamiłam mocno. Zaleceń nie mam, sama będę się oszczędzać i nie przemęczać, mam nadzieję że to wystarczy. Mam dalej brać duphaston i globulki na infekcję, którą na dobrą sprawę jeszcze nie wiem czy mam, bo dopiero dzisiaj cytologia i wymaz zrobiony i w sumie to tyle. Następna wizyta 27.01.
 
reklama
U mnie w pracy reorganizacja; ja uczę ludzi i sama muszę się uczyć nowych rzeczy. Jak mnie ludzie denerwują. Wszyscy. Jak gryzę się w język, zeby im nie dopiec. U mnie niestety typowa korporacja z presja i dziwnym zarządzaniem. Wy tez jesteście bardziej nerwowe w pracy? Macie na to sposoby? 😡😡😡😤🤯
Oj kochana ja mam ciągle takie nerwy że bez kija nie podchodz.
U mnie niestety to koniec tej ciąży :(
Ale jak to? Dlaczego? Strasznie mi przykro!
Ja walczę na oddziale. Mam krwiaka i po badaniu okazało się że jest dużo krwi. W dodatku ciąża o tydzień młodsza.

Czuję że to koniec. Jeszcze jestem odcięta od moich najbliższych. 😭
Trzymaj się!! Musi być dobrze.
Nie ma serduszka, zatrzymał się 2-3 dni temu.
Mogę mieć jutro zabieg albo sama w domu, jeszcze muszę pomyśleć.
Boshe. Ja sama w domu bym nie chciała. Zbyt bym się bała. Z resztą ja wybrałam szpital. Zrobią Ci jeszcze usg żeby się upewnić?
 
Meridol bardzo pomaga na dziąsła. Ja mam aparat na zębach i to jest zbawienie, a działsa też są dosyć wrażliwe w aparacie.

A właśnie, może któraś z Was ma bądź miała aparat na zębach w czasie ciąży? Co z porodem? Idę 13 stycznia do ortodonty i zapytam się, ale chciałam poznać też Wasze doświadczenia w tym temacie.
 
reklama
Do góry