reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dziś tryskam energią i radością
Wiecie co? Jest nadzieja
Dzisiejsza beta bardzo ładna
Na wizytę umówiłam się dopiero na 28.12 i na 18.01 do docelowego ginekologa bo wcześniejszych terminów nie miał
W domu mam prawie 8 letnią córkę i 4 letniego synka.
Chyba będzie dobrze
Chyba zła passa poronień minęła
A tak szczerze myślicie że jak na pierwszą betę to wynik jest dobry?
Do zapłodnienia doszło 28.11
Termin z okresu mam na 20.08

Wynik ładny i nie chcę Cie tu rozczarować. Trzymam kciuki mocno, żeby było dobrze. Ale w becie ważny jest przyrost po 48h. Bo pierwsza beta zależy od tego po prostu kiedy ja zbadałaś. Ja zbadalam jakieś 3 dni po implantacji i była 25,4 więc nie mogła być na tym etapie duża. Ale przyrost już był dobry i gdyby nie plamienia fajnie by rokował
 
reklama
J
116 to z tego co czytałam jest w normie :)
Wiem co czujesz, też jestem po stracie w 2019 roku. Przeżyłam to tak, że do tej pory nie chciałam ponownie się starać (pandemia na świecie również się do tego przyczyniła) ale w końcu się zdecydowaliśmy i teraz czytam wszystkie Wasze historie i co mnie najbardziej boli to właśnie ta ilość strat…i że właśnie na jednych się nie kończy. Wiem, że nie powinnam ale zaczynam myśleć czy mam w ogóle szanse ☹️
a tez tak myślę jak Ty,dlatego wie tylko i wyłącznie mąż…
 
Te procenty to są do pewnego poziomu tylko.

Boshe chyba stałam w złej kolejce jak mężów rozdawali... Ja musze sama nawet przeglądy auta załatwiać..

W apce nie widać i na telefonie przez przeglądarkę też.
Kochana ja chyba też w złej kolejce stałam po męża. Artysta i cwaniak w jednym 😂 przeglądu nie załatwiam, ale kurtkę kupujemy przez telefon, ja w sklepie on na parkingu pod galerią
 
Mnie od wczoraj boli odcinek lędźwiowy i to tak, że nie mogłam spać w nocy, a schylanie to w ogóle dramat. Zaczęłam sobie wkręcać, że może to pozamaciczna i umówiłam na szybko wizytę. Na szczęście jest wszystko w porządku i na miejscu poza tym, że jeszcze niewiele widać. Ból nie wiem nadal od czego. A lekarz tak mi się spodobał, że odwołałam wizytę 22 i z tym zobaczę się po nowym roku.
A to nie jest przypadkiem zdjęcie jajnika?
 
reklama
Do góry