reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Generalnie przesypiają noce (4,5 miesiące i niespełna 2latka), ale młodszemu zdarzają się raz na jakiś czas wpadki typu przesikanie albo pobudka o 5). Starsza czasami budzi się w nocy i trzeba ja chwile pogłaskać, żeby zasnela, wiec niby śpią, ale trzeba do nich zaglądać. Na szczęście najstarsze dziecko jest już samodzielne, robi sobie śniadanie, kanapki do szkoły, a czasem nawet przyniesie świeże bułeczki ❤️

Jeju najpierw myślałam że piszesz o 2 latku 😅🤣
 
reklama
Wiecie, przeczytałam całe forum by was trochę poznać, a i tak mi się miesza kto, w jakim tygodniu jest, ile ma dzieci. 🤪
Mi się rzuciło w oczy ze dla wielu dziewczyn to będzie 3 lub jeszcze kolejne dziecko :) no i sporo ma takie maluchy. Zobaczymy kto jeszcze dołączy, jeszcze są na pewno osoby co nawet nie wiedzą.
 
Ja nie wiem czy się tak przedstawiłam .
Mam 37 lat ,mam dwóch nastolatków 12 i 15 lat.
Pochodzę z Torunia,ale mieszkam w Monachium.
Jestem w zawartej ciąży. Trzecia straciłam w 26tc
 
Mnie od wczoraj boli odcinek lędźwiowy i to tak, że nie mogłam spać w nocy, a schylanie to w ogóle dramat. Zaczęłam sobie wkręcać, że może to pozamaciczna i umówiłam na szybko wizytę. Na szczęście jest wszystko w porządku i na miejscu poza tym, że jeszcze niewiele widać. Ból nie wiem nadal od czego. A lekarz tak mi się spodobał, że odwołałam wizytę 22 i z tym zobaczę się po nowym roku.
A który jesteś dokładnie tydzień?
 
Dziś tryskam energią i radością
Wiecie co? Jest nadzieja
Dzisiejsza beta bardzo ładna
Na wizytę umówiłam się dopiero na 28.12 i na 18.01 do docelowego ginekologa bo wcześniejszych terminów nie miał
W domu mam prawie 8 letnią córkę i 4 letniego synka.
Chyba będzie dobrze
Chyba zła passa poronień minęła
A tak szczerze myślicie że jak na pierwszą betę to wynik jest dobry?
Do zapłodnienia doszło 28.11
Termin z okresu mam na 20.08
 

Załączniki

  • Screenshot_20211214-160108_OneDrive.jpg
    Screenshot_20211214-160108_OneDrive.jpg
    100,9 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Czy ktoras z Was wczytywała się w informacje nt przyrostów bety? Wiadomo, ze po jakiś wartościach zwalnia, ale co to znaczy? Wszędzie pokazują normy 66%-100%. Czy te min 66% obowiązuje przez cały pierwszy trymestr?
Te procenty to są do pewnego poziomu tylko.
Czyli powinnam się cieszyć? Problem w tym, że nie mam mocy ani chęci na nic. W domu robię tylko to co konieczne. Mąż mówi, że jak potrzebuję to mam spać i się nie przejmować niczym.
Boshe chyba stałam w złej kolejce jak mężów rozdawali... Ja musze sama nawet przeglądy auta załatwiać..
Ja dlatego polecam sygnaturkę albo suwaczek 😉
Tylko suwaczków chyba w aplikacji nie widać
W apce nie widać i na telefonie przez przeglądarkę też.
 
Do góry