reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Ja się dzisiaj wkurzyłam bo miałam tak na szybko poradę u lekarza z dupy :( tylko żeby dał mi leki itd. i mówię, że OM 15.10 ale ja mam mega długie cykle ... a ona: mnie to nie interesuje, ma Pani 8 tydzień ciąży 🤦‍♀️ A u mnie owulacja na bank tego 23-25 listopada

Ooo to Ty może lipcowa powinnaś być. 🤪 Nie to, że Ciebie wyganiam. 🙃

Lekarze mają już czasami nasrane w tych baniach... bez kitu.
 
reklama
Hej Mamusie! U mnie póki co bez zmian. Staram się nie myśleć o tej torbieli ale się nie da 🤭 przeczytałam pół internetu i większość kobiet pisała, że też miały i się wchłonęły, więc trochę się uspokoiłam! Kolejna wizyta 22 grudnia. Mam nadzieję, że już będzie lepiej. To będzie 8+1 więc już będzie fajnie widać. Oby 😆
Trzymam kciuki za Was wszystkie! ❤️
 
Ooo to Ty może lipcowa powinnaś być. 🤪 Nie to, że Ciebie wyganiam. 🙃

Lekarze mają już czasami nasrane w tych baniach... bez kitu.

Bardzo chciałam być :D bo marzyłam wreszcie o letnim bobasie ale jednak wczorajsza beta 25 nie postawia złudzeń, że owu była 2 tygodnie temu ;) a nie 6 :p
Jutro 13:30 USG także zobaczymy czy coś widać, na zarodek i serduszko nie ma szans, ale mam nadzieję że jest przynajmniej pęcherzyk w macicy. Bo najbardziej się boje pozamacicznej :(
 
Hej Mamusie! U mnie póki co bez zmian. Staram się nie myśleć o tej torbieli ale się nie da 🤭 przeczytałam pół internetu i większość kobiet pisała, że też miały i się wchłonęły, więc trochę się uspokoiłam! Kolejna wizyta 22 grudnia. Mam nadzieję, że już będzie lepiej. To będzie 8+1 więc już będzie fajnie widać. Oby 😆
Trzymam kciuki za Was wszystkie! ❤️

Miałam dużą torbiel (nie pamiętam ile ale mogę poszukać USG) w pierwszej ciąży - wchłonęła się bez problemu. Mi lekarz powiedział, że ciąża "leczy" torbiele. Nie miałam żadnych zaleceń oszczędzania się, leków itp. normalnie pracowałam i chodziłam na studia
 
Miałam dużą torbiel (nie pamiętam ile ale mogę poszukać USG) w pierwszej ciąży - wchłonęła się bez problemu. Mi lekarz powiedział, że ciąża "leczy" torbiele. Nie miałam żadnych zaleceń oszczędzania się, leków itp. normalnie pracowałam i chodziłam na studia
Ja też mam duże torbiele w każdej ciąży, na tyle duże, że raz rozważano zabieg. Znikały jednak w drugim trymestrze.
 
Hej! Chyba do Was dołączę 😄 To moja druga ciąża. Ta ciąża zaskoczyła za trzecim razem. Prawdopodobnie owulacje miałam 26.11. Zrobiłam domowy test z krwi około tydzień po owulacji i był negatywny. Myślałam, że nic z tego, ale zwykły sikany w dniu planowego okresu pokazał blada kreskę. Co ciekawe zrobiłam drugi z krwi i też blado. Myślałam, że one są bardziej czułe... mam nadzieję, że u Was zagoszcze na dłużej :)
 
Hej! Chyba do Was dołączę 😄 To moja druga ciąża. Ta ciąża zaskoczyła za trzecim razem. Prawdopodobnie owulacje miałam 26.11. Zrobiłam domowy test z krwi około tydzień po owulacji i był negatywny. Myślałam, że nic z tego, ale zwykły sikany w dniu planowego okresu pokazał blada kreskę. Co ciekawe zrobiłam drugi z krwi i też blado. Myślałam, że one są bardziej czułe... mam nadzieję, że u Was zagoszcze na dłużej :)

Te z krwi często pokazują ciąże jak jej nie ma - ogólnie na forum są określane jako mega bubel :(

Gratulacje i rozgość się :)
 
Hej! Chyba do Was dołączę 😄 To moja druga ciąża. Ta ciąża zaskoczyła za trzecim razem. Prawdopodobnie owulacje miałam 26.11. Zrobiłam domowy test z krwi około tydzień po owulacji i był negatywny. Myślałam, że nic z tego, ale zwykły sikany w dniu planowego okresu pokazał blada kreskę. Co ciekawe zrobiłam drugi z krwi i też blado. Myślałam, że one są bardziej czułe... mam nadzieję, że u Was zagoszcze na dłużej :)
Witaj 🤗
 
reklama
Bardzo chciałam być :D bo marzyłam wreszcie o letnim bobasie ale jednak wczorajsza beta 25 nie postawia złudzeń, że owu była 2 tygodnie temu ;) a nie 6 :p
Jutro 13:30 USG także zobaczymy czy coś widać, na zarodek i serduszko nie ma szans, ale mam nadzieję że jest przynajmniej pęcherzyk w macicy. Bo najbardziej się boje pozamacicznej :(
Jeśli wczoraj miałaś betę 25 to po co w ogóle jutro usg? Nie macie szansy nic zobaczyć tak naprawdę.
 
Do góry