reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Jeszcze dodam, że np. ja plamię, beta była słabiutka więc nie wiem w którą stronę to pójdzie.
Myślę, że jak już skończymy te 10-12tc to spokojnie ryzyko jakiś problemów się zmniejsza i można iść na wątek prywatny i przestać być nawet anonimowym
 
Moim zdaniem tez za wcześnie na wątek prywatny, bo jeszcze duzo dziewczyn moze dołączyć do nas, mozna pomyśleć w okolicach 2 trymestru
 
Ja już po badaniu, jest pęcherzyk, lekarz powiedział, że na razie wszytsko idzie w dobrą stronę, ale cieszę się, że poszłam, dostałam witaminy, duphaston także jestem zadowolona 😊 sama bym nie wiedziała, jakie witaminy brać. Dodatkowo przepisał fajną osłonę na żołądek do brania przy antybiotyku i tabletki w razie bólu brzucha 😁
 
Ja już po badaniu, jest pęcherzyk, lekarz powiedział, że na razie wszytsko idzie w dobrą stronę, ale cieszę się, że poszłam, dostałam witaminy, duphaston także jestem zadowolona 😊 sama bym nie wiedziała, jakie witaminy brać. Dodatkowo przepisał fajną osłonę na żołądek do brania przy antybiotyku i tabletki w razie bólu brzucha 😁

Super :)
 
ja też dopiero co dołączyłam 😁🤗 Robiłaś tylko domowy test z krwii, czy w laboratorium też? 😉 Owu podobnie jak u mnie 💪
Czyli też połowa sierpnia 😃 Tylko domowy i w sumie gorzej działa niż z moczu, a tak się reklamowali. W labo nie chce robić, chyba że mnie lekarz wyśle. Z pierwszej ciąży pamiętam, że to niepotrzebny stres czy dobrze przyrasta. Jutro idę do labo, ale tylko na pakiet tarczycowy, bo mam niedoczynność.
 
reklama
A skad w ogóle dziewczyny będą wiedzieć o zamkniętym wątku ? Nie lepiej tu stworzyć fajną społeczność i wtedy się przenieść ?
Przecież można zostawić tutaj informacje i dziewczyny same będą pisały z prośba o dołączenie. Przynajmniej tak było na moich poprzednich wątkach.
 
Do góry