reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Któraś z dziewczyn pisała, że zaszła w kwietniu ale straciła ciążę. Miałam szukać tego wpisu ale za dużo szukania, i jakoś pomyślałam teraz, że to Ty...
Myślałam, że ktoś tu podglądał nowe członkinie. 🤭

Już mi się kark zjeżył, bo miałam być mamą kwietniową 22' ale straciłam ciążę.
 
Myślałam, że ktoś tu podglądał nowe członkinie. 🤭

Już mi się kark zjeżył, bo miałam być mamą kwietniową 22' ale straciłam ciążę.
Ja miałam być styczniową. Odszukam chyba ten wpis, bo najprawdopodobniej znów się spotykamy na grupie. Oby tym razem szczęśliwie do końca ❤
 
Czyli jest tak jakby ciąża była ciut młodsza? Czy jest Ok, a brak serduszka to taki „urok” ciąży?
Zawsze musi być wtedy młodsza jesli nie ma serduszka w dobrym okresie. Albo chora. Serduszko, na dobrym sprzęcie i z dobrym lekarzem pokazuje się do do dnia, nie ma mowy o widełkach większych niż 2/3 dni. Musi być do 6mm crl, musi być do 2/3 dni po ukazaniu zarodka.

U mnie jest 29 dni od owulacji przy crl 31mm W poprzedniej ciszy serduszko było w 30 dniu od owulacji, przy crl 36mm więc nic jeszcze nie jest przekreślone :)
 
reklama
Do góry