reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Hej! Chyba do Was dołączę 😄 To moja druga ciąża. Ta ciąża zaskoczyła za trzecim razem. Prawdopodobnie owulacje miałam 26.11. Zrobiłam domowy test z krwi około tydzień po owulacji i był negatywny. Myślałam, że nic z tego, ale zwykły sikany w dniu planowego okresu pokazał blada kreskę. Co ciekawe zrobiłam drugi z krwi i też blado. Myślałam, że one są bardziej czułe... mam nadzieję, że u Was zagoszcze na dłużej :)
Hej, powodzenia i nudnej ciąży życzę 😊
 
reklama
Jeśli wczoraj miałaś betę 25 to po co w ogóle jutro usg? Nie macie szansy nic zobaczyć tak naprawdę.

Bo chcę sprawdzić czy na pewno z jajnikami wszystko okej i czy te plamienie nie jest związane z czymś co da się zauważyć już teraz na USG
Betę i progesteron też rano zrobię i zobaczę czy rośnie czy nie - wiem, że to najważniejszy marker w tym momencie
 
Hej! Chyba do Was dołączę 😄 To moja druga ciąża. Ta ciąża zaskoczyła za trzecim razem. Prawdopodobnie owulacje miałam 26.11. Zrobiłam domowy test z krwi około tydzień po owulacji i był negatywny. Myślałam, że nic z tego, ale zwykły sikany w dniu planowego okresu pokazał blada kreskę. Co ciekawe zrobiłam drugi z krwi i też blado. Myślałam, że one są bardziej czułe... mam nadzieję, że u Was zagoszcze na dłużej :)
ja też dopiero co dołączyłam 😁🤗 Robiłaś tylko domowy test z krwii, czy w laboratorium też? 😉 Owu podobnie jak u mnie 💪
 
Miałam dużą torbiel (nie pamiętam ile ale mogę poszukać USG) w pierwszej ciąży - wchłonęła się bez problemu. Mi lekarz powiedział, że ciąża "leczy" torbiele. Nie miałam żadnych zaleceń oszczędzania się, leków itp. normalnie pracowałam i chodziłam na studia
Ja też mam duże torbiele w każdej ciąży, na tyle duże, że raz rozważano zabieg. Znikały jednak w drugim trymestrze.
Dzięki dziewczyny! Troszkę mnie pocieszyłyście ❤️ Staram się nie przeżywać na zapas i być dobrej myśli 🤗
 
Zaczyna nas się robić sporo. Super.
To może ja zrobię tą listę. Na razie tylko nick i data najbliższej wizyty. Co Wy na to? Tak żeby dość anonimowo było ale żeby było wiadomo kiedy kciuki trzymać.
Jak coś to piszcie do mnie dzisiaj wiadomości prywatne to zrobię taką listę.
 
Zaczyna nas się robić sporo. Super.
To może ja zrobię tą listę. Na razie tylko nick i data najbliższej wizyty. Co Wy na to? Tak żeby dość anonimowo było ale żeby było wiadomo kiedy kciuki trzymać.
Jak coś to piszcie do mnie dzisiaj wiadomości prywatne to zrobię taką listę.
A może po prostu założyć wątek prywatny?
 
reklama
A może po prostu założyć wątek prywatny?

Moim zdaniem za wcześnie na wątek prywatny:
1. Dopiero dołączają dziewczyny z terminami na mniej więcej połowę sierpnia, a przecież będą jeszcze dziewczyny z terminami np. 31.08
2. Z tego co się orientowałam po aktualizacji jest jakiś problem prywatnymi grupami, nie da się do nich dołączyć i chyba nadal trwa usuwanie tej awarii. Wiem, że dziewczyny z majowych np. zakładały przez główną "szefową" i ona jakoś ręcznie dodawała dziewczyny do grupy po nickach
 
Do góry