reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Mój pierworodny miał kolonoskopię, ale w znieczuleniu ogólnym jak był bardzo mały. Rozumiem że u Ciebie musi być "na żywo"? :( Jeśli tak to wiem o czym mówisz, bo widziałam na własne oczy jak oni pobierają wycinek. Takimi szczypczykami po prostu pobierają kawałeczek jelita szarpiąc :(((
 
Mój pierworodny miał kolonoskopię, ale w znieczuleniu ogólnym jak był bardzo mały. Rozumiem że u Ciebie musi być "na żywo"? :( Jeśli tak to wiem o czym mówisz, bo widziałam na własne oczy jak oni pobierają wycinek. Takimi szczypczykami po prostu pobierają kawałeczek jelita szarpiąc :(((
Chodzi o kolposkopię, nie kolonoskopię. Kolposkopia ocenia szyjkę macicy, tego badania raczej Twój pierworodny nie miał :)
 
Czesc dziewczyny, czy jak wasze maluszki leżą nisko to też macie takie uczucie parcia? Moja mała tak się kręci, że co chwile zmiana pozycji, była już glowa w dole... teraz nie wiem jak jest ale dla mnie jakoś jest strasznie niewygodnie. Najgorsze, że całą ciaze siedzi sobie tak nisko i już nie mam siły. Jak z tym jest u Was?
U mnie 29+3 na dziś.
 
Czesc dziewczyny, czy jak wasze maluszki leżą nisko to też macie takie uczucie parcia? Moja mała tak się kręci, że co chwile zmiana pozycji, była już glowa w dole... teraz nie wiem jak jest ale dla mnie jakoś jest strasznie niewygodnie. Najgorsze, że całą ciaze siedzi sobie tak nisko i już nie mam siły. Jak z tym jest u Was?
U mnie 29+3 na dziś.
U mnie tak samo ciągle zmienia pozycję ale jak jest na dole to ciężko bo ja mam jeszcze szew założony to szyjka i pęcherz ledwo dają radę 🤦
 
Czesc dziewczyny, czy jak wasze maluszki leżą nisko to też macie takie uczucie parcia? Moja mała tak się kręci, że co chwile zmiana pozycji, była już glowa w dole... teraz nie wiem jak jest ale dla mnie jakoś jest strasznie niewygodnie. Najgorsze, że całą ciaze siedzi sobie tak nisko i już nie mam siły. Jak z tym jest u Was?
U mnie 29+3 na dziś.
Ja czuje ją czasem bardzo nisko ale uczucia parcia nie mam. Bardziej czuje jakby mi ręce czy nogi w krok wkladala 🙈
 
reklama
Mój mały dzisiaj bardzo nisko siedzi, jeszcze do tego mam ogromny ucisk na pęcherz, że jestem co chwila w toalecie.
 
Do góry