reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Tak. Mięśni prostych. Ponad 4 cm [emoji1751][emoji1751][emoji1751][emoji1751] tak wiec jeski ktoras wie z czym to sie wiaze to tak. Plecy nie bolą, są dni gdy napier...wrecz.
Także ten... Po porodzie zgubilam szybko 17 kg, fakt że z 10 zostalo. Ale brzuch...kochane...brzuch to ja mam jakbym była w 6 mcu nadal....dlatego w marcu idę znowu do fizjo. Jestem niestety obwisłe rzeczy mądrzejsza teraz.

Oj u mnie po 2 ciazach jest ten sam problem. Teraz bede musiala pojsc.

No kochane, nie wiem czy się nie będziemy żegnać ;( nie dotrwałam do pierwszej wizyty, dzisiaj od rana bolesci brzucha i plamienia, a teraz bardzo, bardzo obfite krwawienie i ból brzucha, piersi sflaczały i wszystko jakby ze mnie zeszło :-( czuję okropny smutek, nie mogę po hamować płaczu i mam żal do siebie. Mieliśmy bardzo intensywny weekend, trochę dzwigalam/ nosiłam dzieci, dom pełny ludzi, nie usiadłam nawet na moment. Jutro z samego rana wizyta, raczej potwierdzająca nieuniknione ;( musiałam się wygadać, dzięki Wam wszystkim!

Pojechalabym na twoim miejscu na ip. Trzymam kciuki zeby bylo wszystko dobrze.

Witam. U mnie ostatnio z dnia na dzien z mdlosciami lepiej. Piersi bola jak dotykam a wczoraj to sutki tak mnie draznily ze masakra. Najmniej bola z rana.

Na 11.45 ide do poloznej. ( tutaj ona prowadzi ciaze) ciekawe czy sie dogadam [emoji31][emoji2360]
 
Ja dzisiaj wyjątkowo spałam do 8:30. Wyspałam się za wszystkie czasy 😁. Poranne mdłości zaliczone ehhh. Popołudniu wybieram się na wizytę do lekarza. Oczywiście stresuje się bardzo z powodu moich ponownych plamien, które już ustąpiły. Jednak co ma być to będzie. Według aplikacji dzisiaj mam 11 tydz. +4

Miłego dnia!
 
Rano byłam u lekarza. Z miesiączki 8tydz. Z usg wychodzi 4... Jest pęcherzyk z całkiem żółtym. Albo od początku ciąża się nie rozwija i jest to puste jajo płodowe i właśnie się roni, albo ciąża młodsza o 3tyg. Mam duphaston brać 2x dziennie i zrobić bhcg jutro i w pt i potem znowu usg i będzie wszystko wiadomo ;-(
50/50 nie wygląda to dobrze.
Smutna jestem, miłego dnia dla Was dziewczyny
@blondynka87 no i co byłaś na IP ?
 
Ja dzisiaj wyjątkowo spałam do 8:30. Wyspałam się za wszystkie czasy [emoji16]. Poranne mdłości zaliczone ehhh. Popołudniu wybieram się na wizytę do lekarza. Oczywiście stresuje się bardzo z powodu moich ponownych plamien, które już ustąpiły. Jednak co ma być to będzie. Według aplikacji dzisiaj mam 11 tydz. +4

Miłego dnia!
Trzymam kciuki, daj koniecznie znać jak wizyta [emoji2956]
 
Ja już po badaniach krwi, tak mi się zrobiło słabo w trakcie, że myślałam, że tam padnę 🙈 Ale ja to ogl źle znoszę takie badania zwłaszcza teraz, czuję się jeszcze bardziej słaba w ciąży 😅 A z mdłościami po.. to ledwo mąż otworzył drzwi do domu i już leciałam do łazienki 🤢 A myślałam, że się uda i zdążę coś zjeść. No nic, ale już po rosołku i jest git 😃 Mam nadzieję, że będzie tak cały dzień 🙏😃😃
 
A ja wczorajszy dzień prawie cały przespałam. Chyba musiałam odreagować wizytowy stres ;)
Nie lubię tej mega senności w ciągu dnia :/ Dodatkowo wieczorami i przed snem mam taki napad bólu żołądka, tak jakby z głodu, że szok. Nawet jak coś zjem (wczoraj tylko parówki mi weszły) to i tak po chwili czuję ten ból. Mam nadzieję, że niedługo mi to minie, bo jest to strasznie męczące. Nie mogę zasnąć z tego bólu :(
 
Rano byłam u lekarza. Z miesiączki 8tydz. Z usg wychodzi 4... Jest pęcherzyk z całkiem żółtym. Albo od początku ciąża się nie rozwija i jest to puste jajo płodowe i właśnie się roni, albo ciąża młodsza o 3tyg. Mam duphaston brać 2x dziennie i zrobić bhcg jutro i w pt i potem znowu usg i będzie wszystko wiadomo ;-(
50/50 nie wygląda to dobrze.
Smutna jestem, miłego dnia dla Was dziewczyny
Przykro mi :( .. ale nie skreślaj tej ciąży .. w naturze rożne cuda się dzieją ,może owulacja byla poźno ... zrób bete i jej przyrost to wszystko wyjaśni
 
reklama
Rano byłam u lekarza. Z miesiączki 8tydz. Z usg wychodzi 4... Jest pęcherzyk z całkiem żółtym. Albo od początku ciąża się nie rozwija i jest to puste jajo płodowe i właśnie się roni, albo ciąża młodsza o 3tyg. Mam duphaston brać 2x dziennie i zrobić bhcg jutro i w pt i potem znowu usg i będzie wszystko wiadomo ;-(
50/50 nie wygląda to dobrze.
Smutna jestem, miłego dnia dla Was dziewczyny
Czyli są jeszcze szanse! Nadzieja umiera ostatnia 😘
 
Do góry