reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Rano byłam u lekarza. Z miesiączki 8tydz. Z usg wychodzi 4... Jest pęcherzyk z całkiem żółtym. Albo od początku ciąża się nie rozwija i jest to puste jajo płodowe i właśnie się roni, albo ciąża młodsza o 3tyg. Mam duphaston brać 2x dziennie i zrobić bhcg jutro i w pt i potem znowu usg i będzie wszystko wiadomo ;-(
50/50 nie wygląda to dobrze.
Smutna jestem, miłego dnia dla Was dziewczyny
Dziewczyny mają rację zrób badania i zobaczysz, może faktycznie ciąża jest młodsza. Wiesz trzeba wierzyć do końca....zawsze jest nadzieja.
Trzymaj się 🤗
 
reklama
Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło ❤️ naprawdę różne rzeczy się tutaj zdarzały.. daj znać jak będziesz miała wyniki bety.
 
Ja mam dzisiaj gorszy dzień, wczoraj wieczorem coś mnie kłuło w brzuchu, tak jakoś inaczej, słabo spałam, a dzisiaj od rana mega mdłości
 
Dziewczyny, a czy któraś z was ma zdiagnozowaną endometrioze? Jestem ciekawa, czy rozsiane zmiany endometrialne w jamie brzusznej, wpływają jakoś znacząco na odczuwane przeze mnie dolegliwości 🤔 W literaturze i badaniach medycznych zero informacji na ten temat.
 
Hej dziewczyny , Ja dziś po badaniach krwi , oczywiście zrobili mi się słabo i oblało mnie potem. Na szczęście panie w labolatorium są wyrozumiałe i kazały mi nie wstawać z fotela , obniżyły go do pozycji leżącej , kazały ściągnąć maskę i poleżeć. Obok mąż tez miał pobierana krew , ponieważ moja ginekolog dała mu tez jakieś badania. Pamiętacie jak pisałam , że u nas na wyspie nie robią obciążenia glukoza , ano już robią 😅. Obok mnie siedziała dziewczyna dokładnie po tym badaniu. Moja siostra jak tu rodziła nie miała tego badania , 4 lata jak rodziła grecka przyjaciółka też nie miała. Jak widać zmieniło się. Wyszłam z labolatorium i trochę się popłakałam mężowi , że jest mi wstyd , że omdlewam przy tym badaniu , baaa nawet na usg pierwszym zrobiło mi się słabo. Czuje się taka beznadziejna z tego powodu jak reaguje mój organizm. Na pierwszym badaniu z krwi było Ok ,, dokaldnie na sprawdzenie bety, później usg to zasłabłam , teraz krew zasłabłam. 😖😔Dobrze , że mąż może ze mną chodzić. Życzę Wam dużo zdrówka i przesyłam Ciepłe pozdrowienia.
 
Ja już po badaniach krwi, tak mi się zrobiło słabo w trakcie, że myślałam, że tam padnę 🙈 Ale ja to ogl źle znoszę takie badania zwłaszcza teraz, czuję się jeszcze bardziej słaba w ciąży 😅 A z mdłościami po.. to ledwo mąż otworzył drzwi do domu i już leciałam do łazienki 🤢 A myślałam, że się uda i zdążę coś zjeść. No nic, ale już po rosołku i jest git 😃 Mam nadzieję, że będzie tak cały dzień 🙏😃😃
Mam tak samo jak Ty, zazwyczaj słabo mi się robi na takim badaniu , ale ostatnio było Ok . Tak dziś zasłabłam 😔. Jak mieszkałam w Polsce to panie z labolatorium kazały już dzień wcześniej pic dużo wody , dla rozrzedzenia krwi i dodatkowo żyły ponoć lepiej widać. No i po takim badaniu mieć jakiś sok słodki czy kawałek czekolady by podnieść cukier, i lepiej się poczuć.
 
Nie masz wpływu na reakcje Twojego ciała, tak samo nie mamy wpływu na Nasze emocje, nie można się za to biczować, tego nie przeskoczysz. Jeszcze trochę i będzie lepiej :)
 
reklama
Do góry