reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Hej dziewczyny , Ja dziś po badaniach krwi , oczywiście zrobili mi się słabo i oblało mnie potem. Na szczęście panie w labolatorium są wyrozumiałe i kazały mi nie wstawać z fotela , obniżyły go do pozycji leżącej , kazały ściągnąć maskę i poleżeć. Obok mąż tez miał pobierana krew , ponieważ moja ginekolog dała mu tez jakieś badania. Pamiętacie jak pisałam , że u nas na wyspie nie robią obciążenia glukoza , ano już robią 😅. Obok mnie siedziała dziewczyna dokładnie po tym badaniu. Moja siostra jak tu rodziła nie miała tego badania , 4 lata jak rodziła grecka przyjaciółka też nie miała. Jak widać zmieniło się. Wyszłam z labolatorium i trochę się popłakałam mężowi , że jest mi wstyd , że omdlewam przy tym badaniu , baaa nawet na usg pierwszym zrobiło mi się słabo. Czuje się taka beznadziejna z tego powodu jak reaguje mój organizm. Na pierwszym badaniu z krwi było Ok ,, dokaldnie na sprawdzenie bety, później usg to zasłabłam , teraz krew zasłabłam. 😖😔Dobrze , że mąż może ze mną chodzić. Życzę Wam dużo zdrówka i przesyłam Ciepłe pozdrowienia.
Fajnie, że wszystko dobrze się skończyło. A ja miałam iść dziś ale jakoś z lenistwa albo ze strachu przełożyłam na jutro. Zobaczymy jak ja na czczo wytrzymam i potem euthyrox i jeszcze przynajmniej 0.5 godziny na czczo.
A i dzięki za ciepłe pozdrowienia, bo u nas coraz zimniej😱
 
reklama
Hej dziewczyny , Ja dziś po badaniach krwi , oczywiście zrobili mi się słabo i oblało mnie potem. Na szczęście panie w labolatorium są wyrozumiałe i kazały mi nie wstawać z fotela , obniżyły go do pozycji leżącej , kazały ściągnąć maskę i poleżeć. Obok mąż tez miał pobierana krew , ponieważ moja ginekolog dała mu tez jakieś badania. Pamiętacie jak pisałam , że u nas na wyspie nie robią obciążenia glukoza , ano już robią 😅. Obok mnie siedziała dziewczyna dokładnie po tym badaniu. Moja siostra jak tu rodziła nie miała tego badania , 4 lata jak rodziła grecka przyjaciółka też nie miała. Jak widać zmieniło się. Wyszłam z labolatorium i trochę się popłakałam mężowi , że jest mi wstyd , że omdlewam przy tym badaniu , baaa nawet na usg pierwszym zrobiło mi się słabo. Czuje się taka beznadziejna z tego powodu jak reaguje mój organizm. Na pierwszym badaniu z krwi było Ok ,, dokaldnie na sprawdzenie bety, później usg to zasłabłam , teraz krew zasłabłam. 😖😔Dobrze , że mąż może ze mną chodzić. Życzę Wam dużo zdrówka i przesyłam Ciepłe pozdrowienia.
Dokładnie jak
 
U mnie w dalszym ciągu mdłości i wymiotów brak za co jestem przeogromnie wdzięczna [emoji2][emoji120]

Ale zastanawiam się nad tą poduszką, bo nocki sa ciężkie. Budzę się po kilka razy w nocy,a rano nie umiem wstać. Jeśli macie już jakieś sprawdzone to podeślijcie do nich linka plisss [emoji7]
Ja mam poduszkę ze smyka, zwykłą szarą, kosztowała bodajże 70 zł 😊 jest bardzo wygodna, ja kupiłam ze względu na to, że zawsze spałam na brzuchu, a teraz wiadomo, przestawiłam się na spanie na boku i bardzo mi to pomogło. Aczkolwiek od kilku dni poszła w odstawkę bo jak się budzę w nocy to mam wrażenie, że mi przeszkadza i ją wyrzucam z łóżka.
 
Hej, ja też jestem chętna na wątek zamknięty 🙂 U mnie poranki niestety są średnie, zaraz po zjedzeniu śniadania zaczynają się mdłości, nawet zdarzyło się, że ciągnie mnie na wymioty 😔 Nie mogę otwierać lodówki bo czuje okropny zapach, przy smażeniu mięsa to samo 🤢 Nawet nie bardzo mogę pić bo też mi nie smakuje nic. Też się obawiam jak zaniosę pobranie krwi na czczo 😐
 
Dokładnie jak napisała Naomi89 nie mamy na to wpływu. Ja mam bardzo słabe żyły . I dl Annie pobieranie krwi jest straszne ale z tego względu że nigdy nie udaje się za 1 razem ;) za 3-4 a czasem za 8 uda się pobrać krew.

Blondynka87 trzymam mocno kciuki aby wszystko było dobrze :)
 
Fajnie, że wszystko dobrze się skończyło. A ja miałam iść dziś ale jakoś z lenistwa albo ze strachu przełożyłam na jutro. Zobaczymy jak ja na czczo wytrzymam i potem euthyrox i jeszcze przynajmniej 0.5 godziny na czczo.
A i dzięki za ciepłe pozdrowienia, bo u nas coraz zimniej😱
Wierzę , że dasz radę. Najlepiej byś nie szła sama , ale faktycznie nie fajnie jak nie możesz podnieść niczym cukru po tym badaniu , ponieważ mi coś słodzonego zawsze poprawia samopoczucie po badaniu krwi. Trzymam mocno za Ciebie kciuki ✊🏻
 
Dziewczyny , czy któraś z Was używała takich opasek na nadgarstki przeciw mdlłoscią ? w internecie są różne opinie ,że pomaga , i że nie pomagają , ale zamówiłam by sama się przekonać czy coś wspomogą. Jestem już wykończona Mdłościami 24 na dobę , raz mi trochę lepiej to wyjdę z domu , wczoraj i przed masakra i płacz. Jak mi przyjadą i zacznę używać to dan znać czy coś się zmieniło. Opaski są dostępne także w Polsce.
9E1CBD0E-C796-4934-BFB0-D3BDBDCDFD0D.png
 
O rany! Dzis pierwszy raz po 2 tygodniach oszczędzania się i zalegania w domu jadę na wizytę do lekarza i chciałam się wystroić i ..... ledwo mieszczę się w spodnie 🙈 a to dopiero 10t 5d. zapinam się jeszcze ale balon sterczy i raczej nie wysiedzę kilku godzin w samochodzie z takim obcisnietym brzuchem.. 🙊a na dodatek na hm promocja się skończyła a ja na wszelki wypadek oczywiście nic nie kupiłam bo nie chciałam zapeszać do czwartkowej wizyty u gina !!! A jak Wasze brzuszki???
 
reklama
Do góry