reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
u mnie 8 tydzień, piersi mam ogromne, więc zauważy chyba każdy :) A co do brzuszka, faktycznie wiczorami jest zaokraglony dość mocno, rano wraca do normy :) jednak po koszulkach czuję, ze jest lekko powiększony.

<3

Ja już niestety musiałam staniki zmienić o rozmiar większe ;) u mnie lekko widoczny już brzuszek zaokrąglony i koszulki też rozmiarowo muszą być większe :happy: niby każdy mi mówi że brzuszek widać dopiero po 3 m-cu ale myślę że każdy inaczej przechodzi zmiany i w moim przypadku już można stwierdzić po wyglądzie że mogę być w ciąży :)
mamy 9tc i 1 dzień;)
 

Załączniki

  • 20181228_160832.jpg
    20181228_160832.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 99
U mnie cera tragiczna, od wczoraj jakieś nowe syfy na całej twarzy. Brzuch widac, przynajmniej ja widzę, piersi urosły. Z utęsknieniem czekam na II trymestr czyli miesiąc miodowy ciąży, kiedy włosy i cera wreszcie będą takie jak powinny być codziennie [emoji38]
 
U mnie cera tragiczna, od wczoraj jakieś nowe syfy na całej twarzy. Brzuch widac, przynajmniej ja widzę, piersi urosły. Z utęsknieniem czekam na II trymestr czyli miesiąc miodowy ciąży, kiedy włosy i cera wreszcie będą takie jak powinny być codziennie [emoji38]
Mi właśnie w 3 miesiącu ciąży z synkiem cera się poprawiła a i w ciąży włosów nie gubilam
 
<3

Ja już niestety musiałam staniki zmienić o rozmiar większe ;) u mnie lekko widoczny już brzuszek zaokrąglony i koszulki też rozmiarowo muszą być większe :happy: niby każdy mi mówi że brzuszek widać dopiero po 3 m-cu ale myślę że każdy inaczej przechodzi zmiany i w moim przypadku już można stwierdzić po wyglądzie że mogę być w ciąży :)
mamy 9tc i 1 dzień;)
Faktycznie piękny brzuszek :)))
 
Cześć dziewczyny :) widzę że przybyło nas :) ja rzadko na forum bo mały daje mi ostatnio popalić. Jestem już po 2 wizycie. Dzidzia 2.6 cm i pięknie bije serduszko :-) zmienił się termin porodu na 02.08, ciekawe jaki będzie po 1 badaniach prenatalnych. Pozdrawiam
 
reklama
U mnie cera sie bardzo pogorszyla. Normalnie mialam gładka, bez zadnych wypryskow i porów. A teraz naliczylam 13 pryszczy i caly czas cos doskakuje nowego. Moja twarz wogole stala sie taka brzydka. Bez blasku, koloru. W paznokciach i wlosach nie zauwazylam zmian. Z brzucha no cóż, mam wzdecie od rana do wieczora. I nie dopinam guzika. Mimo , ze na wadze 2 kg mniej niz przed ciaza.
 
Do góry