reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Witam, podczytuje Was dziewczyny. Test zrobiłam 27.12 i od razu dwie krechy. Jestem 7t+2d a do lekarza na pierwszą wizytę dopiero 17.01.Oszaleje do tego czasu, ale niestety lekarz na urlopie. Ogólnie gdyby nie test i brak @ to właściwie żadnych objawów, jedynie wzdęcia jak któraś z Was pisała. Któraś z Was dostała już skierowanie na prenatalne, macie jakieś wskazania?
Pozdrawiam wszystkie Mamusie przyszłe i obecne
 
Witam, podczytuje Was dziewczyny. Test zrobiłam 27.12 i od razu dwie krechy. Jestem 7t+2d a do lekarza na pierwszą wizytę dopiero 17.01.Oszaleje do tego czasu, ale niestety lekarz na urlopie. Ogólnie gdyby nie test i brak @ to właściwie żadnych objawów, jedynie wzdęcia jak któraś z Was pisała. Któraś z Was dostała już skierowanie na prenatalne, macie jakieś wskazania?
Pozdrawiam wszystkie Mamusie przyszłe i obecne
Witamy [emoji4], ja na prenatalne będę się umawiać że swoim lekarzem 10.01, max do 2 tygodni będę czekała. U mnie wskazaniem jest wiek (podobno mam to badanie na NFZ)
 
Do dziewczyn ok 9-10 tc: widać już coś po Was? Ja w sobotę wkroczę w 10 tc i dziś, jak wróciłam po urlopie do pracy, to wszystkie laski stwierdziły, że już widać. I jak tak się przyglądam, to faktycznie coś w tym jest, chociaż zawsze jakiś tam większy lub mniejszy tłuszczy na brzuchu miałam i dodatkowo wzdęta ciągle...

U mnie widać, niestety.
Jutro czeka mnie rozmowa z moją przełożona, muszę zrobić w końcu ten coming-out z ciążą [emoji16]
A pracodawca musi znaleźć kogoś na moje miejsce.. ehhh, ciezko, nie wiem jak to powiedzieć [emoji6]
 
Witam nowe mamusie.

Nie wiem czy pisałam, ale umówiła mnie ginka na pt (6tc) wiec nie spodziewam sie serduszka jeszcze. Wole sie miło zaskoczyć. Najważniejsze, to mieć zaświadczenie o ciąży do pracy.
 
reklama
Do góry