reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Mam cichą nadzieję, że skoro teraz mnie nie sponiewierało to będzie znośnie, ale wiadomo, nadziej matką głupich :p
Żyje ta sama nadzieja ! Bo u mnie znośnie po za ciężkim oddechem i dusznościami czasem czuję kluchę w gardle czasem zakręci mi się w głowie , po za tym jest pięknie ❤️
 
reklama
Też mam nadzieję, że jak dotrwałam do równo 6 tyg bez żadnych mdłości to już mnie ominą😅 ale życie zweryfikuje 😁
Właśnie się dowiedziałam, że mój gin jest na zwolnieniu i moja wizyta 29.7 może się przesunąć o parę dni😪 a chciałam ją przełożyć na parę dni wcześniej bo już umieram z ciekawości co tam się wykluwa, czy wszystko jest ok. Jestem po pustym jaju, więc ta wizyta będzie bardzo stresująca. 😬
Ja tak samo , puste jajo i łyżeczkowanie miałam w styczniu 🙈
Na pewno teraz będzie wszystko pięknie , zobaczysz !! ❤️
 
Ja w końcu doczekałam się dziś swojej wizyty... Czekam z niecierpliwością do 16..
Któraś z was też miałam dziś po 9 rano;-) nie pamiętam już jednak która...
Ale trzymam kciuki i czekam na info😊
Toteż infoemuje, że rośnie we mnie człowiek:) serce bije, karta ciąży założona, badania pobrane i zlecone (cytologią, wymazy i pakiet z krwi), skierowania na USG, do poradni genetycznej oraz żywieniowej (bo krzywą też mam do zrobienia na teraz):)
 
Ja chyba zrobię ponownie betę dziś i w sobotę 🙄

Wizytę mam 30.07. I wg om będzie to 8+2 a wg mnie i bety 6+2

Co tu robić jak tu czekać do następnej wizyty 🙈

Z innej beczki czy któraś z was ma duszności i trudność w nabieraniu powietrza? Ja to mam i jest dramat 🙄
Czytałam że organizm w ciąży ma zapotrzebowanie na większą ilość tlenu stąd takie objawy
Czy masz uczucie jakby coś cie gniotło w klatce? Mam tak od dwóch dni😩, I zastanawiam się czy to nie przypadkiem objaw rzucenia palenia 5mies temu. Poprostu ciężko złapać powietrzę.
 
Ale powiem Wam, że dotychczas najgorszej czułam się w 5 tygodniu. Teraz w 6 czuje się ciut lepiej. No nie męczy mnie już tak chodzenie 🤣 i psychicznie lepiej.
Ale myślę, że jeszcze mnie pier*olnie że wszystkich stron, mdłości, cycki i tak dalej. 🤣
Ogólnie fajnie mi wyszło, że okres dostałam w poniedziałek i teraz każdy nowy tydzień liczę od poniedziałku zgodnie z dniami tygodnia 😆 dziś czwartek więc +3 zawsze 🤣
Ja tak z córka miałam, były objawybi nagle nie ma i nawet kawa zaczeka smakować, o jak się cieszyłam...to był właśnie ok 7 tydz, a jak potem pier ....to matko bosko..
 
reklama
Do góry