reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
cześć dziewczyny my po wizycie u lekarza, wszystko w porządku nasze maleństwo ma 11mm, serduszko bije mamy 7 tc ;) jesteśmy bardzo szczęśliwi, przyszli dziadkowie już wiedzą dostali białe skarpetk i test ;] reszta w święta ;] dużo zdrówka dla was i wesołych świąt :))
Super prezent macie, dużo zdrówka i odpoczynku :)
 
cześć dziewczyny my po wizycie u lekarza, wszystko w porządku nasze maleństwo ma 11mm, serduszko bije mamy 7 tc ;) termin mamy na 7 sierpnia
jesteśmy bardzo szczęśliwi, przyszli dziadkowie już wiedzą dostali białe skarpetk i test ;] reszta w święta ;] dużo zdrówka dla was i wesołych świąt :))

Super wieści [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ gratulacje! Rośnijcie dalej tak zdrowo.
 
Hej. Jesteśmy po rozpakowaniu prezentów. Dziadkowie zachwyceni, wzruszeni, nie dowierzający. Łzy, gratulacje no i "a może serniczka? A może za ciepło, za zimno? A może przynieść coś do picia? " ;) Oszaleli. Nawet teść w podskokach pobiegł do kuchni, jak powiedziałam, że czegoś bym się napiła :D
 
Dziewczyny, a jak zdarza się śluzie taka brązowa nitka? Mialyscie coś takiego? Jednorazowo, nie żeby przez cały dzień.
Ja tak miałam 2 razy, lekarz kazal się tym nir przejmowac, ale caly czas biore duphaston w duzej dawce. Od tegoczasu minęło 3 tygodnie ciąża rozwija się prawidłowo.
 
Właśnie też tak myślę, nawet jeśliby by coś poszło nie tak, to i tak będę chciała o tym powiedzieć mamie i siostrom, a mąż swoim rodzicom. A przecież na innych etapach też coś może sie wydarzyć.

Ja dziś też miałam pojedyńcze plamienie, ale mimo to jestem dobrej myśli.

[emoji319][emoji319]Życzę wam wszystkim spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i dużo szczęscia w nadchodzącym Nowym Roku [emoji4][emoji322][emoji322]
Jasne [emoji4] przecież to każdego indywidualna decyzja i każdy też ma różne relacje w rodzinie [emoji4]
 
cześć dziewczyny my po wizycie u lekarza, wszystko w porządku nasze maleństwo ma 11mm, serduszko bije mamy 7 tc ;) termin mamy na 7 sierpnia
jesteśmy bardzo szczęśliwi, przyszli dziadkowie już wiedzą dostali białe skarpetk i test ;] reszta w święta ;] dużo zdrówka dla was i wesołych świąt :))
Super [emoji4] gratulacje [emoji4]
 
U nas tez już po wigilii z prezentami. Nie mogliśmy się zebrac z mężem i powiedzieć ale w końcu nam to przeszło przez gardło (jakoś tak po trzech godzinach siedzenia przy stole :D). Wszyscy wzruszeni, szczęśliwi, pełni nadziei że pojawi się w końcu drugie wnuczątko w rodzinie [emoji6]
 
reklama
Klaudia super wieści.
Ja dziś nie pojadłam. Nawet ryba mi nie podeszła. Wiele rzeczy mnie odrzuca, a jeszcze tydzień temu tak nie było. Chyba weszłam w jakąś szczególną fazę ciąży. Zaraz zacznę 9 tydzień.
Jutro konkretne jedzenie to i może wieksza szansa, że zjem więcej.
Już nie pamiętam czy pisałam. Życzę Wam dziewczęta spokojnych, radosnych świąt Bożego Narodzenia. Jeśli jeszcze możecie jedzcie ile wlezie, bo niedługo podobnie jak u mnie może się to odmienić.
 
Do góry