reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Tez mam problem z trądzikiem odkąd zaszlam w ciążę. Byłam z tym u dermatologa, powiedziała że "oprocz święconej wody to niewiele mi moze przepisac". Polecila mi jakieś drogie apteczne preparaty, jeszcze nie wykupiłam. Wiem że nastąpi cudowne uzdrowienie zaraz po wkroczeniu w II trymestr, przerabiałam to samo w pierwszej ciąży. To samo z włosami, w magiczny sposób przestają skubane wypadać!
Czyli pozostaje jedno wierzyć że kiedyś będzie lepiej [emoji23] [emoji14]
 
reklama
U mnie w ciazy straconej cera byla gladka a gdy poronilam to wyskoczyly mi pryszcze, natomiast z synkiem to mialam pryszcze na poczatku ciazy, jakos w 3 miesiacu wyladnialam, wtedy kazdy zaczal gadac, ze to syn i wyszlo na usg, ze chlopak :)
 
U mnie dziś mija miesiąc od zrobienia testu pozytywnego szok jak ten czas leci!!
Ja za to mam problemy ze spaniem, non stop bym spała, rano mi ciężko wstaje z łóżka a w ciągu dnia oczy mi się zamykają i nie daje rady ich utrzymać otwartych :/ spalabym dzień i noc!
Co do cery to ja nigdy nie miałam problemów i dalej nie mam to może faktycznie chłopak ale chinski kalendarz też tak wskazuje jeśli w niego wierzyć hehe
 
reklama
U mnie dziś mija miesiąc od zrobienia testu pozytywnego szok jak ten czas leci!!
Ja za to mam problemy ze spaniem, non stop bym spała, rano mi ciężko wstaje z łóżka a w ciągu dnia oczy mi się zamykają i nie daje rady ich utrzymać otwartych :/ spalabym dzień i noc!
Co do cery to ja nigdy nie miałam problemów i dalej nie mam to może faktycznie chłopak ale chinski kalendarz też tak wskazuje jeśli w niego wierzyć hehe
chiński kalendarz też mi wskazuje dziewczynkę, a ma on taki plus, że jego pewność to 50 :D Więc lotto się chowa :)
 
Do góry