reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Mi lekarka mowila jak dostalam zimno na ustach z synkiem, ze mam jej powiedziec, czy to moje pierwsze, mowie, ze nie i odp, ze nia mam co sie martwic, ale u kobiet, ktore nigdy nie mialy opryszczy a dostaly ja pierwszy raz w ciazy to moga czuc sie zagrozone, dziecko moze miec problemy ze sluchem po porodzie.
Oooo chyba właśnie ze sprawdzeniem słuchu kolezanka jechała. Ale to może ona miala zimno pierwszy raz. Nie wiem bo nie pytalam A nie mam nawet z nią kontaktu by zapytac
 
Ja dzisiaj też po tej labie świątecznej bylam w pracy na inwenture. Juz jestem w domu z córeczkami i czekam za telefonem od teściowej jak bedziemy mogły pojechać na obiad [emoji23][emoji23] co do mdłości to zauważyłam że im częściej jem tym mam ich mniej [emoji6] czuje że ta ciążę zakończę z dużym plusem kg [emoji23][emoji23]
 
A więc tak mam 22 lata i 2 letnia córeczkę obecnie mieszkamy z partnerem w UK. 6.12 robiłam test i wyszły 2 grube kreseczki obecnie czekam do nowego roku i będę się umówić na wizytę u położnej:)
 
reklama
Do góry