reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Hej.
C:%5CDOCUME%7E1%5CUYTKOW%7E1%5CUSTAWI%7E1%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_image001.gif

Niewiele tu się udzielałam ale za to byłam na bieżąco w czytaniu forum. Kilka razy pomogłyście mi gdy miała trudne chwile i temu tak mnie tu do was ciągnie.
Daaaaaaaaaaawno tu nie zaglądałam a to przez brak czasu. Pisałam pracę mgr. Udało mi się w ciągu 4 miesięcy ale dosłownie rzutem na taśmę bo w ostatniej chwili złożyłam do dziekanatu. miałam trudna promotor bo trzy razy zmieniała mi temat pracy i strasznie się obawiałam tego czy zdążę napisać z dwójką małych dzieci w domu. pisałam nocami i nie raz i nie dwa korciło mnie aby tu zajrzeć ale wiedziałam że wtedy już trudno będzie mi wrócić do pisania. a teraz jeszcze obrona 4 lipca i 'haj lajf"
C:%5CDOCUME%7E1%5CUYTKOW%7E1%5CUSTAWI%7E1%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_image002.gif

Raczej trudno będzie mi nadrobić forum od marca ale postaram się choć trochę.
Synuś zrobił sam sobie zrobił niespodziankę i 1 czerwca postawił pierwsze w pełni samodzielne kroki. a teraz to już wszędzie go pełno. we czwartek dopadł do szafki w kuchni chwycił za pierwszy lepszy słoik i puścił nim zdążyłam dobiec
C:%5CDOCUME%7E1%5CUYTKOW%7E1%5CUSTAWI%7E1%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_image003.gif
.
pozdrawiam wszystkie sierpniowe mamy oraz ich skarby
C:%5CDOCUME%7E1%5CUYTKOW%7E1%5CUSTAWI%7E1%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_image001.gif
 
Marcia, witaj :)

My co prawda sie nie znamy, ale nic straconego ;) fajnie, że jeszcze o nas pamiętasz :)

Gratulacje dla synka, najciężej to rozpędzić się a jak już pojdzie - to bryka wszędzie :)

Powodzenia na obronie!!

Lukrecja, Tycia, witajcie!
 
Witam
Troche mnie nie bylo, no ale praca troche czlowieka pochlania, popoludnia spedzam z mala by jak najwiecej z tego chlonac, a wieczorki z mezem ;)). Od czwartku mala jest chora wiec do srody ja siedze w domku. Zalogowalam sie na tej nowej zamknietej grupie o ile mnie przyjmiecie ;)
No nic lece obiad gotowac poki mala spi
 
Hej dziewczyny!
Człowiek zaszyje się z wiewiórkami w lesie, a tu jakieś wielkie zmiany!

Mam dla was fajny patent na wakacje - jeśli jedziecie gdzieś w obce miejsce i nie chcecie, żeby Maluszek raczkował po brudnej, obcej podłodze i zbierał brudy w celu konsumpcji - jak mój Mikołaj - polecam kupno dmuchanego basenu!

Tak zrobiliśmy i rewela - basen spory był w promocji w Tesco i Młody dodatkowo nauczył się wstawać w ciągu 1 dnia czego w domu nie potrafił - inny bodziec był potrzebny Skubaniutkiemu! Można go było nawet na chwilkę zostawić i pójść do kuchni.

Poza tym u nas bez zmian - kończymy 10 miesięcy:) dziś idziemy na kontrolę do rehab i neurologa. Zobaczymy czy mój Leniwiec dostanie znów ćwiczenia czy już nam starczy.

Pozdrawiam !
 
Blackberry-​dobry pomysł. Bo ja to już mam urwanie głowy z moją. Na kocu przecież nie usiedzi ani chwili a w domu wszystko jej! Powodzenia na kontroli. Rzeczywiście tu cisza.
 
blackbery fajny pomysl z tym basenem, ja nie wiem tylko czy Maja czasem by sie z niego nie wydostala... ostatnio przechodzi sama siebie w kombinowaniu...
 
reklama
Do góry