reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Beti2223 -w jakim celu zarejestrowałaś się na naszym forum? przykro nam bardzo ale my już się zżyłyśmy, mamy swoje tematy, swoje sprawy - i nie chcemy osób "obcych". nie wiem po co chcesz tam być z nami, skoro tu się z nami nie udzielasz - a jak piszesz to chamskie teksty (o pardon, dla ciebie to szczerość) . nie chcemy tam chaosu i zamętu. przeniosłyśmy się tam żeby w spokoju pisać na wszytskie możliwe tematy. z dziewczynami, z którymi postowałyśmy na BB.

Nikos, Tycia, Tonya, Aga_Irlandia - czekamy na Was :)

Lukrecja, zatwierdzone konto, czemu nie piszesz nic ?
 
Hejka!

WItam się z cieknącym nosem. Mam cholerny katar i nie mogę się go pozbyć.
Chyba tu już nikogo nie ma...... :baffled:

Pozdrowionka!
 
Hej Taycia, ja jestem :-)

Współczuje, nie ma nic gorszego jak katar, nie cierpie go... Człowiek się tylko przy nim namęczy :baffled:
 
CHCIAŁAM PRZEMILCZEĆ ALE WIDZĘ ŻE FAŁSZ PANUJE STRASZNY!
wolę wam od razu napisać że nie chce nikogo nowego niż udawać i ściemniać jak to niektóre.... a że w taki a nie inny sposób to trudno.. wolę tak niż tutaj ściemniać oh i ah a na fb co innego pisać... moja wypowiedz nie różni się od wypowiedzi Karoliny jak i z resztą Oli... też nie chcą nikogo nowego! SZCZEROŚĆ DROGIE PANIE!!!:-p:-p:-p:-p

Nic dodac,nic ując :-D:-D:-D:-D
My też nie zamierzamy nic ściemniac i zgodnie nie chcemy CIEBIE na naszym forum-SZCZEROŚC DROGA BETI!!!!
 
właśnie po to by sie przekonać że jesteście takie same jak te "stare" :-D:-D
teraz juz wiecie czemu wy was nie chciałyśmy...

oj, no normalnie straaaaaaaaaaaaaasznie mi przykro ;)))

nie zamierzam zniżyć się do twojego poziomu - bo nie dosc, ze mnie przegadasz to jeszcze "pokonasz" doświadczeniem - znasz to powiedzenie ;)?

nie jesteś tam mile widziana, nie będę czytać twojego chamskiego pierdzenia. a pamiętaj, że szczerość i chamstwo to dwie szalenie odległe sprawy.
 
reklama
Nie chciałam udzielać się w tym temacie, ale widzę, że się nie da.

Beti, zejdź na ziemię wreszcie. Przestań na forum tworzyć wokół własnej osoby... no w sumie sama nie wiem jak to nazwać. W każdym razie, próbujesz pokazać jaka to jesteś zajebista bo masz dostęp do grupy na FB. Rozumiem, że grupa FB stała się gronem zamkniętym na nowe osoby, ale uważam jednocześnie że jesteś ostatnią, tak Beti, OSTATNIĄ osobą, która powinna tutaj się odzywać w celu rozdania jakichkolwiek kart. Z jednej prostej przyczyny. Na FB (kiedy jeszcze ja tam byłam) nikt nie pałał do Ciebie wielką sympatią, wszystkich wkurzałaś mega, ba, niejedna dziewczyna Ciebie zablokowała, bo nie dało się Ciebie czytać. Twojego chamstwa, tudzież jak Ty to nazywasz, szczerości. A tutaj piszesz tak, jakbyś wiodła prym w tej grupie, co jest totalną B-Z-D-U-R-Ą.
Może po kilku miesiącach coś się zmieniło i dziewczyny dały Ci jasno do zrozumienia, że im z Tobą nie po drodze i szukasz szczęścia na forum zamkniętym?!
A teraz, kiedy dostajesz życzliwą odmowę, próbujesz kogoś tu wyśmiać. Z jednej strony dziewczyny z FB, z drugiej z forum zamkniętego.
O co Ci dziewczyno chodzi? Zrozum wreszcie, że naprawdę istnieje taka szansa (moim zdaniem przeogromna), że nie jesteś w jakimś towarzystwie mile widziana ze względu na swój sposób bycia, tudzież pisania.
I tyle.
 
Do góry