reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

tumblr_lwnjgaWAEX1qzuhkao1_1280.jpg

A to my :) zyczymy wam wesolych swiat!!!!
 
reklama
Ankaa ja ubieram jeszcze cieplej body dlugi rekaw cienka bluzeczka dlugi rekaw i bluza lub sweterk rajstopki skarpetki kombonezon czapa do wozka pod kolderke lub kocyk ale nigdy nie byl zgrzany widocznire mu tak odpowiada;-)A jesli chodzi o jedzenie to mleko rano miedzy 6-8 pozniej kaszka mleko obiadek mleko deserek<nie zawsze> mleko spanie i miedzy tymi karmieniami soczek llub herbatka do picia;-)
Karola moj troche krocej ale tez codziennie w pracy przez swieta.. glowkado gory i zgadzam sie ze wszsycy powinni miec wolne;pale to nie realne;/y
jagienka szykuj sie szykuja a co do snoew to masakre masz....i z teo co ja slyszalam nie ma tak ze jak sie karmi to sie nie zajdzie moja gin mnie uswiadomila, jesxt gorzej bi ie wiesz kiedy jajeczkujesz ;/ ale to nie pocieszenie tylko wiedza ktora na ten temat posiadam nie ma co sie schizowac;-)
Flower zuch dziewczyne masz i Ty tez pomocna jak zawsze mam i siska powiny byc z Ciebie dumne ze tyle dan przygotowalas;-)
Nikos nie zaparaszalam przyjaciol tylko njablizsza rodzinke ok 17 i nie dawalam zaproszen...

Moniek tez wychodze jak mroz na spacery ale jak jest ladnie < ostatnio nie ma> i tez sie znajomi dziwia dziecvko cza hartowac a nie w klatce 3mac tez slyszlaam ze do -10 jest ok;-) mam nadzieje ze Pawelkowi przejdzie kryzys..
Miriam tak wizyta u fryzjera polepsz samopoczucie wiem cos o tym;-)
A u nas sprzatanie ,mody tez ma gorsze dni ale sprzedje go tesciom i wujkom zeby cos zrobic bo tak bylabym uziemiona ciesze sie ze pichcic nie musialam bo czasu by mi braklo i tak czeka mnie zapierdziel po Swietach bo robie urodziny na 1000 rat i codziennnie gosci bede miec...
images.jpegWESOLYCH DZIEWCZYNY!!!
 
reklama
Do góry