reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Nat gratki dla bliźniaków i dla Ciebie !

Agu_la dla małego też gratki. I super, że wszystko w porządku....

Flower ja ze starszym chodziłam na basen od 4 miesiąca....to był luty i mały nie chorował. Teraz z Radkiem też się wybieram w grudniu czyli jak będzie w tym samym wieku co Franek:tak:

Susumali witaj w klubie ;-) Pobudki co 2h to moja specjalność :-D Już mi się przewijać nie chce w nocy a za chwilę zapomnę jak się nazywam heheheh

mlodam ja odkąd mały miał krostki smaruję rano i wieczór emolium. Zimą trzeba czymś tłustym....jeszcze nie wiem czym.....
 
reklama
dzięki dziewczyny za odpowiedz :-)

jj rozumiem, ze emolium pomogło i zniknęły?

jak się już na coś zdecydujecie do smarowania buzki to dajcie znać :-)
Lemoniada taką zwykłą maść z wit a?



1_342445bb4f24.jpg
 
JJ no jedziemy na jednym wozku z tymi pobudkami co 2 godziny
no ja na rzesach chodzilam na poczatku,jak Salus raczyl w lozeczku swoim spac, a teraz jak w moim spi to jakos to lepiej znosze he he, choc ostatniej nocy obudzil sie o 2.30 i do 4.30 oczy jak 5 zloty i bawic sie chcial:eek::eek:

i zwykle tak nad ranem jakis taki niespokojny zawsze a ja go probuje do 7 w lozku przetrzymac bo jednak troche snu nam sie nalezy, prawda?
 
mlodam tak zniknęły....znaczy kaszka zniknęła ale dziś zauważyłam, ze mały ma straszną skorupę na główce:no: on ma dużo włosków i nie widziałam do tej pory. Oliwkowanie i wyczesywanie nic nie dało....mam wrażenie, że tylko to "przyklepałam" tym natłuszczeniem. W przyszłym tygodniu podejdę do dermatologa chyba.

Susumali ja staram się odkładać małego. Łóżeczko mam niemal przy naszym łożu.....a biorę go do naszego łózka nad ranem, bo inaczej się nie wysypiam - tak na boczku to ja nie umiem.... muszę się rozwalić po swojemu :-)
 
mlodam Mikolaj mial strasznie zaogniony trądzik niemowlecy (czerwone krosty na calej twarzy i glowie a do tego taka chropowata sucha skora) zaczelam smarowac kremem dla niemowlat Oilatum Soft Krem do twarzy dla dzieci 75ml OKAZJA (1871903402) - Aukcje internetowe Allegro i zeszlo wszystko za 2 dni!!! Bylam w szoku. Wystarczy na dlugo i nie zostawia tlustej warstwy tylko nawilzona buzke. Po 2 tyg dalam sobie spokoj bo mial piekna buzke i wyszlo kilka pojedynczych krostek...... Ale kontynuuje smarowanko po kapieli i jest super! Naprawde polecam!

Co do tej skorupy we wloskach to pozbylismy sie jej tak: przed kapiela smarowalam calą glowe M. oliwka Nivea rozgrzaną w rękach, następnie zmywalam ja w kąpieli wodą z oilatum lub szamponem dla niemowlat i czesalam cala glowke szczoteczka "pod włos". Samo natluszczanie nic nie da, trzeba zczesywac! Pieknie wszystko zeszlo:tak:

Niestety nadal Miko ma problem z plątającymi się włoskami... Boshe juz ma takie wyciete kolko na glowce bo non stop co 2 dni obcinam polcentymetrowe koltuniki:-( nic nie pomaga i nadal po nocy sa 2-3 bo Miko potrafi trzec glowa o poduszke przez 10min jak sie uklada do spania..... Wyglada coajmniej smiesznie, z przodu juz takie dlugie wloski a z tylu obciete calkowicie...
 
myszka to emolium, którym smaruję buźkę to coś podobnego do kremu oilatum :tak: A co do włosków to oczywiście wyczesywałam po kąpieli ale mi się nic nie wyczesuje :no: najlepiej by schodziło jakbym paznokciem zdrapywała.....

Radek też tak kilkadziesiąt razy przekręca główkę w prawo w lewo i tak w kółko jak zasypia. Starszy też tak robił.....maluchy się chyba same kołyszą do snu :happy2:
 
dziewczyny witajcie!

JJ dobre dobre z tym kołysaniem samemu do snu, moja robi podobnie ;-)

od 9:00 młoda sobie drzemie, ja zjadłam śniadanko, nastawiłam jedno pranie. Wykorzystam czas jak zdążę i powieszę inną firankę w dużym pokojku.
A dzisiaj to znów miałam niespodzianke... Ola obudziła mi się o 3 no i płakusiac zaczynała, więc leciałam robić mleko;-) zjadła, w trakcie zasnęła, odbiła później i spała do 7 :-)
 
hej
witam sie z wami srednio wyspana
dzis na 12.30 ide na spotkanie - porade z logopeda wczoraj zadzwonili do mnie z przychodni i zapytali czy chce wziac udziala w takim bezplatnym spotkaniu wiec sie zgodzilam...

tonya dzieki za info w sprawie mleczka
flower mam taka foczke rozowa :-) i wlasnie dzieki niej nie boje sie sama kapac, Mai zeszly juz krostki dwa razy posmarowalam mascia czy 3 max, ale za to ciemieniuszkae ma dosc mocna, juz od 10.10 probuje ja wytepic i nic, lekarz kazal smarowac oliwka i wyczesywac wiec tak robilam ale mam wrazenie ze ona nie znika tylko jest coraz mocniejsza lub caly czas w takim samym staduim..,
tak Maja czasami trze buzia przy odbijaniu..
natt ty chyba karmisz butla ze ci tak maluchy dluugo spia, co?
mlodam maz ma w umowie zjazdowke co 2gi weekend, ale teraz w zwiazku z tym ze za tydz beda wszystkich swietych to zjedzie na 3ci weekend :-(
do buzki uzywam kremu babydream z rossmanaochronny przed wiatrem zimnem, jest tlusty (​JJ)
 
reklama
Czesc wszystkim :-)

Mlodam wczoraj maly odsypial caly dzien, ale dzis znowu cos mu jest bo nie chcial jesc tylko sie przytulac, wlasnie mi zasnal na ramieniu...eh ten brzuszek, wciaz ma jakies problemy :-( Ale jak sie tak dzieciatko wtuli w ramie to przyjemne bardzo jest...

Ja na razie kremu do twarzy nie stosuje, kupie cos jak mrozy przyjda.
 
Do góry