reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

A co tu taka cisza ?? :eek: rodzicie czy co? :-D Bo ja znowu nie :-D
A tak w ogóle to witam sie niedzielnie ;-) Jeszcze tylko dwa dni i bede sie meczyć w bólach :szok:
 
reklama
"jaki tu spokoj...nanana" tu cisza na FB cisza chyba nierozpakowane sie r5ozpakowuja a mamusie odsypiaja :) a ja poslalam B. na zakupy z mloda i mam tylko jedno dziecko pod opieka hihi wiec jest chwila czasu na kompa.
 
ja też jeszcze na posterunku w 2paku :-) wczoraj do 3 nie mogłam zasnąć przez tą pełnie i przepowiadnaki Muchy że rodzić zaczniemy ;-) niech już coś się zacznie dziać wreszcie :-)
 
hej!
Nie mam czasu na nadrabianie. Witam się ze szpitala i niestety spędzimy czas tu do wtorku, bo musimy czekać na wyniki badań małej. Nudno jest. Ja czuję się ok.
O porodzie napiszę jak wszystkie urodzą. Było hardcorore, hehehe. Gdyby to było moje pierwsze dziecko, to ns drugie bym się nie zdecydowała.

Która jeszcze w dwupaku??
 
:-D :-D
Otóż stwierdzam oficjalnie, że ta pełnia to(żeby ładnie ująć;-) ) w ryj przereklamowana jest, ŻADNA się nie posypała! No chyba, że jeszcze wieści do nas nie dotarły. :-D

Ale jeszcze nie traćmy nadziei, ponoć 2-3dni po też jest 'wzmożony ruch na porodówkach'.

A mi Tomek zabrał Li na spacer, i zamiast walnąć się i być dumna, że mam trochę czasu, to sprzątam :|:| I znowu gnojek się nie narobi.

O 7.30 wparowała mi moja mama(bez zapowiedzi) budząc całą rodzinę J. by se pogadać o zusie i podatkach. No ktoś tu chyba sobie jaja robi! :-D
 
A mówią, że kolejny poród łatwiejszy :-D ciekawe co mnie czeka, coraz bardziej zaczynam się bać :eek:
karolaola gratuluję :-) a jednak jest jeden mały wilkołaczek :-)
 
Ostatnia edycja:
Mucha, zgadzam sie, pelnia przereklamowana! Moj mlody olal swoj termin na wczoraj, olal pelnie i dalej siedzi sobie wysoko i werci mi w pepku. Nawet bole brzucha przy tej pelni ustaly! :eek:

Mama przyleciala, to chociaz jest razniej ale na porod sie nie zapowiada.
 
reklama
Mo mały tez olał pełnie :-) choc w nocy złapał mnie taki ból brzucha, ze myślałam, że to się juz zaczyna i nawet sobie pomyślałam, ze nie będę sie ruszać, bo jak rusze to bóle ustaną :-) i co ? i ustały bez ruszania :-D
 
Do góry