reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

helo lasencje nie nadrobie Was poczytalam kilka stron wstecz;-)
Szuszu mnie n ie spadlo jedyne co mialam to drgawki takie ze latalam jak galaretaa, bylo mi niedobrze i jak zszywali odlatywalam w ten sposob ze bylam mega zmeczona nic poza tym;-)
Malgoo Bishopka Mucha Taycia Agula Karola P Kasiek i reszta nierozpakowanych 3 mam za was kciukasy i zycze malo bolesnych i szybkich poorodow;-)
Marcelina 3 mam za Ciebie jutro kciuki i za Pindzie ;-)
ASia urodzila Myszka i Karolaola zycze szybkiego powrotu do domku wierze ze zwalujesz moj byl takim glodomorem ze czas szybko mi lecial na w szpitalu;-)

Ja przy poprzednim CC też się telepałam, teraz nie.

Mówiłam Wam już żem zakochana w synku na maksa:-D?

Kurde dziewczyny współczuję Wam długich ciąż..ja już bym nie dała rady. Ty Bishopka to przynajmniej wiesz, że we wtorek będzie pewnie po wszystkim, ale Malgo biedna do piątku musi czekać..
 
reklama
Szuszu wierze zes zakochana mam to samo;-) ale teraz mamy prawo pozniej inna nam go odbierze i bedzie kochala itd.;p
tak ja tez wspoczuje czekania wiem jak ja to przechodzilam porazka ale pociesze Was ze jzu blize jak dalej choc wiem ze to nikle pocieszenie:eek:
 
Witajcie!
Ja się jeszcze kulam,umówiłam się na spotkanko-takie "relaksacyjne" przed porodem.Mąż i Córa zostaja w domciu,więc się odprężę,bo zawsze w dzieckiem jadę i potemjestem cała mokra,bo mi daje w kośc.
 
Hej dziewczyny. wiecie co ja mam taką pełnie w d*** :wściekła/y: ledwo co wczoraj stałam tak mnie napierdzielał brzuch i brały skurcze i na cholera ja szłam się kąpać , no po jakiego grzyba ??!! :wściekła/y: :wściekła/y: wykąpałam się i jeszcze troszkę bolało i usnęłam :eek: :sorry: zawsze jak mnie coś bierze to ustaje i za chwile w info jest że się ktoś rozpakował :confused2: Powiedziałam nie ma ***** we wsi jak mnie coś złapie to jadę z M do szpitala a nie pod prysznic.


Gratulacje dla kolejnej mamusi rozpakowanej :tak: na początku myślałam że chodzi o Karolinkaz :-D
 
wlasnie czlowiek sie cieszy ze cos sie zaczyna dziac a po chwili figa z makiem ustaje:( Porazka poprostu , czlowiek sam sie nakreca, wczuwa ehhhhh szkoda gadac schiza na maxa
 
Prawda jest taka, że Marcelina podała kolejność rodzących i nie ma co dyskutować!:-D

A tak swoją drogą, może brzuch wybuchnąć? Bo mój to zaraz chyba zrobi :-D :-D
 
Mała tak mi się wierci że po prostu gdybym mogła to bym ją sama wyciągnęła :szok: :-D :-D
na prawdę można oszaleć :baffled:
a ta lista to powinna być ułożona terminami a nie nickami :-pa cc nie powinno brać w niej udziału :laugh2:
 
Prawda jest taka, że Marcelina podała kolejność rodzących i nie ma co dyskutować!:-D

A tak swoją drogą, może brzuch wybuchnąć? Bo mój to zaraz chyba zrobi :-D :-D

hahahahahaha fakt :-p choć Karolaola się wyłamała :wściekła/y:
1 Marcelina
2 Gabinia
3 Mucha
4 akutan
5 Karolap5
6 Malgo000
7 Mal-gosia
8 marcia7
9 edyta.editt
10 assiaB
11 beti2223
12 Marzenixx
13 Karolinkaz
14 agulaula
15 Dali
16 Bezdomek
17 Asiacur
18 Bishopka
19 karolaola
20 Nikos
21 kasiek2x
22 taycia
23 meggy29
24 anna2101
25 wiara.nadzieja.milosc
26 rybkaa
27 biedroneczka
28 blackberry
29 anka16765
ja już spakowana... Mucha mi brzuch wczoraj wybuchał i nie wybuchł :-D
 
reklama
Bry:-)

Dobrze, że cesarki mają normalne terminy a nie jak reszta operacji. Inaczej trzeba by było czekać np. do 2016 r. Chyba mam dzisiaj popaprane poczucie humoru.
 
Do góry