reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Hejka!

Cisza jak makiem zasiał :eek:

Karolaola - gratuluję raz jeszcze :-) zazdroszczę tulenia Synusia :-)
Bishopka, Malgo - a Wy ciągle w dwupaku :-( jejku, trzymam za Was ogromne kciuki żeby wreszcie coś się ruszyło.

My stosujemy terapię seksikową... :-) póki co dostaję po niej bóle podbrzusza i krzyża,ale wieczorami zawsze mija. Jakoś nie mogę zrozumieć,że byłam tak blisko ( w sensie w szpitalu) i nagle powrót do tego jakby się nic nie działo. Plan na dzisiaj - spacer.

Mąż upiekł mi wczoraj sernik i zrobił taki,że mi japa opadła! jest mega smaczny ! mam zdolniakę w domu :-)
Miłego dnia Dziewczyny!
 
Bishopka, wlasnie mialam pytac kiedy masz wywolanie, bo sie pogubilam. Jak we wtorek, to nie jest zle, prawie juz. U nas nie podaja oxy tylko jakis zel dowcipny a jak to nie pomoze to dopiero chyba oxy ale przyznam sie, ze boje sie wywolania i tego bolu. Chcialabym, zeby mlody sam sie do piatku zdecydowal.

edit.

Taycia, a no bylas blisko i pewnie mega rozczarowanie. Ale z drugiej strony masz jeszcze czas, naciesz sie ostatnimi wolnymi chwilami :-) Gratuluje zdolnego piekarza! Moj jak sie okazalo calkiem niezle gotuje, gdyby nie ciezka ciaza nigdy pewnie bym sie o tym nie dowiedziala.

A ja licze na wczesniejsze wywolanie w piatek, jesli nic sie nie ruszy, tylko musze blagac bo normalnie robia 2 tyg po teminie.
 
Ostatnia edycja:
Malgo00, żel zawiera prostaglandyny, czyli to co sperma meska, więc chyba bóle są mniejsze, tak mi sie wydaje. Po oxy są dłuzsze i silniejsze, więc ciesz sie ze masz zel :-) Też wolałabym, by młody sam wylazł, ale jemu sie jakoś nie spieszy, wierzga nogami po moich zebrach :wściekła/y:
Taycia, jak widać ciągle się łudzimy, ze się uda, ale nic z tego, nawet pełnia nie działa :-D dla mnie to nawet sex jest przereklamowany :-D
 
Pelnie okant tylka rozbic, seksik tez niewiele daje zastanawiam sie czy powinnam do poloznej jutro zadzwonic i spytc co robic? ile po terminie m sie wywolywany porod bo sie nie orientuje? Kurcze najgorsze to ze mowione bylo ze tuz tuz zaraz bede rodzic a tu lipa :( brzuszek pobolewa , dzidzia jak sie wierci to spojenie lonowe wrecz rozwala bardzo boli gdy sie rusza i w srodku tak dziwnie szpileczki, jakies mrowienie i tyle.... Nie wiem dlaczego ale rozczarowana w sumie jestem mialo byc normalnie a tu wszystko no coz plan sie rypnal i moj sublokator bedzie musial chyba byc eksmitowan y
 
reklama
helo lasencje nie nadrobie Was poczytalam kilka stron wstecz;-)
Szuszu mnie n ie spadlo jedyne co mialam to drgawki takie ze latalam jak galaretaa, bylo mi niedobrze i jak zszywali odlatywalam w ten sposob ze bylam mega zmeczona nic poza tym;-)
Malgoo Bishopka Mucha Taycia Agula Karola P Kasiek i reszta nierozpakowanych 3 mam za was kciukasy i zycze malo bolesnych i szybkich poorodow;-)
Marcelina 3 mam za Ciebie jutro kciuki i za Pindzie ;-)
ASia urodzila Myszka i Karolaola zycze szybkiego powrotu do domku wierze ze zwalujesz moj byl takim glodomorem ze czas szybko mi lecial na w szpitalu;-)
 
Do góry