reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Hej Dziewuszki!

Na forum nietłoczno - w sam raz :-)

Susumali - to się nabiegałaś,ale przyda Ci się ... może szybciej się zacznie :-D
Dominic - cieszę się,że synuś tak pięknie przybiera na wadze i już poza inku :-)
LANA - wczoraj o Tobie myślałam... dzieci masz cudowne i Męża kochanego :-)
Devi - no ja nadal w szoku... tak szybko poszło, tak sprawnie i już masz swojego Mikołajka w domku :-)
a85- mi marzy się dentysta...mam na bank z dwie dziurki,ale czekam na Pl ( tutaj koszta dentysty są mega wysokie). Powodzenia życzę !!!!
Rybkaa - trzymam kciuki za wizytę
Tonya - trzymam kciuki za dzisiejszy dzień... obyś odwiedziła porodówkę :-)

A ja po wczorajszych mega super słodkich przytulankach,robię siusiu wycieram się,a tam co? wyleciał mi czop zabarwiony krwią !!!!!!!! siostra z mamą obstawiają 2 tygodnie do porodu...zobaczymy :-)
 
reklama
Witam się.
Bez humoru jak Karolikaz :confused2:

Marcelina temat dentysty byl juz poruszany jakis czas temu, cos mi swita, ale nie do konca, mozne leczyc zeby pod znieczuleniem w ciazy??? w ogole to nie wiem czy beda chcieli to leczyc, bo to osemka jest :/

Noo to tak jak już dziewczyny powiedziały, można można :tak: współczuje męczarni...

Lana- młody świetny, zazdroszczę !
Dominic- lada moment a wypiszą szkraba do domku !
Rybka- trzymam kciuki !
Devi- no żeś zrobiła nam niespodziankę, nie ma co !
 
dzięki dziewczyny za odpowiedzi dot. dentysty, zaraz wychodze z domu :)

LANA śliczne masz dzieciaczki!!! :))

devi
Ty dopiero jesteś niezniszczalna :) ja codziennie marzę o takim porodzie jak twój :)))

qrde no a mojego czopa dalej nie widac :p
 
Cześć Dziewczyny!!!:))
Ja miałam dzisiaj najgorszą noc od początku ciąży i to nie przez ciąże, a przez zęba!!!siedziałam pól nocy w kuchni :( prawie płakałam z bólu :((po raz pierwszy ciesze sie, ze ide do dentysty, mam o 11:30 umowiona wizyte,

Biedroneczka super Cie widziec! tez pytalam jakis czas gdzie jestes!:) u Was w szpitalu tez pytają kobiety rodzące kiedy czuły pierwsze ruchy? i jaka teoria co do tego???:))
no Dziewczynki rozpakowywać się!!!!:)))

Ja jak mi powiedziała jakiś czas temu gin, że mam rozwarcie byłam pewna, że urodzę wcześniej, a tutaj termin wyznaczonego porodu sie zbliza, a ja brzuch wysoko, zero czopa, skurcze raz dziennie moze :p bylam pewna, ze do takiego tygodnia to nie wytrzymam!!!:)

Też sie pytają, ale to w sumie tylko dodatkowe info do porównania jesli chodzi o daty porodu wyznaczane z OM i USG. Zreszta jak bylam w szpitalu to taki wywiad na temat mojego zdrowia robili i czasami zadawali te same pytania ze juz mialam dosc ;))

LANA
Krystiano piekny i jaki elegancki :))

witam
biedroneczka no nareszcie jestes...
moja coreczka od wczoraj jakas spokojniejsza...rusza sie ale tak leniwie...

Czasami przed porodem dzieciaczki mniej już sie ruszają wiec moze u ciebie juz tuz tuz

rybkaaa3 powodzenia na wizycie trzymam kciuki za wyznaczenie daty :))

Hej Dziewuszki!

Na forum nietłoczno - w sam raz :-)

A ja po wczorajszych mega super słodkich przytulankach,robię siusiu wycieram się,a tam co? wyleciał mi czop zabarwiony krwią !!!!!!!! siostra z mamą obstawiają 2 tygodnie do porodu...zobaczymy :-)
A kto wie może i wczesniej ;)) trzymam kciuki w takim razie
 
DEVI witaj!!!MARCELINAA, KAROLINKAZ jakies powody zlego nastroju czy hormony?TAYCIA czop powiadasz..mi wylecial przy corci w dniu porodu....wiec roznie z tymi 2 tygodniami moze byc...kurde mialam wyjsc na zakupy juz 2 godz temu....chyba zbiore sie i ide w koncu...trza CHODZIC duzo trzeba..a cos mi sie przypomnialo, CZUJECIE/ SLYSZYCIE czasem jak chodzicie taki plusk w brzuchu jakby wody sie przelewaly? bo ja mialam juz pare razy tak i za kazdym razem sie boje ze zaraz wyplyna...
 
MARCELINAA, KAROLINKAZ jakies powody zlego nastroju czy hormony?
Zapewne to hormony :confused2: a powód się znajdzie zawsze.. u mnie to taki duży rudy i śmierdzący :confused2:;-)

CZUJECIE/ SLYSZYCIE czasem jak chodzicie taki plusk w brzuchu jakby wody sie przelewaly? bo ja mialam juz pare razy tak i za kazdym razem sie boje ze zaraz wyplyna...

heheheh przepraszam ale wyobraziłam sobie to właśnie i się nieźle uśmiałam :-D:-D:-D
U mnie nic się nie przelewa bardziej zaczyna ciążyć.
 
reklama
hej kochane sierpnióweczki:-)
dawno mnie tu nie było ale brakowało czasu a teraz to juz wogole brak wiec nie wiem co tam u was wszytskich słychac i pewnie was nie nadrobie:-(
A u nas SUPRAISE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z sierpniówki zrobiłam sie Lipcówką:-)
30.07.2011 0 godz 15.08 urodził sie nasz drugi synuś - Michał Mikołaj!!!!!!!!!!!Waga 2400g 49cm 3x9pkt Appgar!!!
Było szybko i sprawnie jestesmy w domu i dajemy rade!
Jak znajde chwile to wam napisze wiecej pozdrawiam wszystkie mamusie i zycze powoddzenia!!!
 
Do góry