reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
mi ostatnio też puchną ręce i nogi :sorry: ale mrowienia nie mam :-) dla mnie najgorsze jest wstawanie w nocy (do córki) podczas wstawania boli mnie prawy pośladek :wściekła/y:
Mam nadzieję że dzisiejszy dzień minie mi bardzooo szybko ! :-)
Idę okna pomyć :-) i coś posprzątać :-)
 
Jak zwykle można na Was liczyć:-)

Asiacur, ja mam tętno ok 130/min..Ostatnio już zemdlałam z tego powodu, wtedy to musiałam mieć ze 180/min..

A teraz stresuję się jeszcze bardziej, bo okazało się, że mój gin umówił się ze mną na CC na poniedziałek, a nie ma dyżuru w tym czasie:wściekła/y:
Więc nie wiem kto mnie będzie ciął...a przekładać CC na inny dzień już nie chcę...
 
Ja napewno będę w weekend bo mój stary na fuche idzie wiec sama w domu siedzę.
Dziś w nocy mnie tak plecy bolaly ze nie wiedziałam jak leżeć ....to tak jak bym leżała ja a na mnie słoń ,no i nadal śpię na plecach bo tylko tak mnie aż tak bardzo nie boli.
10ego idę na USG zobaczyć czy mała sie obrocila główka w dół .
Ogólnie ostatnio tak myślałam ze chyba umrę jak będę miała sn i przenosze do września .bo brzuch mam wysoko pod samo gardło .
 
Mi w I ciąży brzuch w ogóle nie opadł, teraz opadł jakieś 3 tygodnie temu i co z tego skoro jeszcze nie urodziłam:-D


MUCHA, pipo odzywaj się trochę!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry