reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

sagaa, ja mam tak super pediatrę, że wiszę z nią na telefonie, ona mną steruje. Dopiero przyszły tydzień wizyta, jeśli nic się nie poprawi. A do przychodni nie pójdę, bo kiedyś byłam z Li (miała kilka tyg.) i mówię, że widzę że jej coś dolega, to wzięła mnie za nastolatkę, która sobie dziecko zrobiła i świruje. Olała mnie totalnie, nie chciała spojrzeć na Li (mimo próśb i czekania - nie chcieli mnie zapisać). Okazało się potem, że ma bakterie w kale, które mogłyby doprowadzić do sepsy, że wyniosła to ze szpitala jak byłyśmy na żółtaczce. Przyrzekam, pierwszy raz bez skrupułów bym kogoś zabiła!
I co do produkcji.. odnoszę to samo wrażenie - jak mam czas, relaksik, to cisza (ewentualnie nadrabiam), jak mnie nie ma to jebz :-D
tO dobrze ze masz takiego fajnego pediatre!!!:-) na pewno jj przejdzie nie ma inej opcji... umylam szyby w oknach zaraz sie chyba wyszykuje i na sklep pojade ...bo tu cisza pogoda na dworze piekna, poza tym musze korzystac bo jak mnie zamknal w szpitalu zeswiruje;/
Onaion witaj i wspolczuje mnie tez tak mowiono ze gotowe do porodu a dalej nic cisza..i kazda z nas w tym stadium chce urodzic;-)
 
reklama
nadzieja- ty sie o 6 rano pytasz czy my spimy...kochana ja o tej porze na drugi bok sie przkładam i spie dalej jak kamien :)
Ikasia- ciekawe ze cie do domku wypuscili ale moze tu sie bardziej zrelaksujesz i akcja poworci:)

Mnie kolejny dzien cmi głowa:/
I dzis chyba zadzownie do położnej bo piewrszy raz cos mnie tknelo czy wsztsko jest oki??
Nigdy nie zwracalm uwagi na to jak młody sie rusza ale wczoraj rzuciło mi sie ze ruszal sie bardzo mało i słabo (ale moze taki dzien jak u szuszu) do tego co jakisz czas czułam jak coś mi podcieka (zwykle to był sluz) ale wczoraj wkladka jak nigdy byla praktycznie czysta z widoczna przezroczysta wilogocia a nie mleczna czy zoltawa jak po sluzie....no i przez to pomyslam czy napewno jest oki bo ponoc jak sie wody sacza (a tym bardziej ze bylo u mnie podejrzenie o za mało wód) to maluchy sie mniej ruszaja.... dzis tez mi wilgotno choc mlody z rana przekrecil sie kilka razy...nie wiem czy dzownic??
 
witam się i ja,

no to lubię, tylko 2 strony do nadrobienia........

Igasia - jaki wczesny poród :szok: toż ty w 39 tygodniu już jesteś :eek:


Ja dziś wstałam o 7, wyprawiłam chłopaków do przedszkola...uff....dziś czas mam na wszystko.....Ale jutro ostatni dzień, bo od 1 sierpnia przedszkole zamknięte na miesiąc......Mam nadzieję, że mój M. jak urodzę to chociaż kilka dni z nami posiedzi...choć w sumie może sobie do firmy jeżdzić byle by F. zabierał, bo się zanudzi ze mną....:no: Dopiero od 9 sierpnia F. jedzie z dziadkami do Jarosławca......a do te go czasu musimy się "ułożyć" jakoś.

Karola ja sobie poprawiałam pazurki dwa tygodnie temu....ale z tym brzuchem to 1 dnia robię stópki a drugiego maluję pazury, bo inaczej bym nie dała rady w tej niewygodnej pozycji....a w sobotę mam pedicure, chyba dotrwam :eek:
 
Mucha spoko zchecia wpadne sprzatanie teraz o moje domen:p u nas bylo caly czas do bani dzis pierwszy raz od niepamietam kiedcy piekna sloneczna nie za goraca pogoda uwielbiam tak...az mi sie nad wode zachcialo;/
Devi zadzwon zawsze Cie to uspokoi ...
Blacberyy na to wyglada i teraz pytanie czy akcja sie rozwinie szybko czy czop wyleci i poszekasz jeszcze 2 tyg..??? dzown do gina!
JJ no to masz chwile spokoju a w sierpniu jakos sie ulozy na pewno twoj M ci pomoze;-)
 
dziewczyny czy wy tez wiecznie poszukujecie w kibelku co tam wyleciało? ja nie moge z siebie bo czuje sie jak babcia klozetowa:-D
co siku czyli co pół godziny nurkuję;-)
 
Z tego z czytałam to jest wielka niewiadoma - czop może odejść kilka godzin, dni lub tygodni (!) przed porodem. Mojej koleżance wypadł 2 tyg przed urodzeniem córki. Mnie pobolewa jeszcze brzuch- szyjka się pewnie rozwiera i dlatego czop wypadł. Poczekam na rozwój sytuacji i zobaczymy. Chyba zaczynam się bać...
 
reklama
mojej siostrze jak odpadł czop przy 2 dziecku to na drugi dzień urodziła. Połozna mówiła, że do 2 tygodni. Przy 1 dziecku nawet jego nie widziała ;).
 
Do góry