reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Hej laski
Dominic wlasnie nie bedzie szkraba ze mna ale biore laktator i bede meczyc cycki.
Susumali ubranka mam spakowane w 2 torbie bedzie jezdzic w aucie zeby M nie zapomnial wziazc stres moze swoje zrobic
Dzieki dziewczyny za kciuki napewno sie przydadza :)))

Zaraz zabieram sie na ogranianie domku, trzeba pozadek zostawic, lozeczko przeniesc do spypialni i czekam na niespodzianke od M na 1 rocznice slubu, ktora przypada w pon
 
reklama
Bry.

Inka w dłoń, laktator w drugą i jedziemy.

Aankaa w takim razie na samym początku może być Ci trudno. Ja dopiero po 2 dniach trafiłam na położną, która mi sensownie powiedział jak mam rozbudzić laktację i pokazała jak właściwie używać laktatora. Przed użyciem laktatora rozmasuj dobrze piersi, pootwierają się kanaliki. Jak już weźmiesz laktatro to ściągaj 5 min z jednej piersi, 5 z drugiej, potem po 4, 3, 2 i 1 minucie tak aby było po pełne 15 min na każdą pierś. I nie zarażaj się jak nic nie poelci. W końcu za któryms poleci a chodzi o danie ciału sygnału, że ma zacząć produkcję:-) Jak juz zacznie lecieć to nie baw sie w 5,4,3,2, i 1 tylko od razu dawaj 15 minut ciągłe na pierś. Po kilku dniach sutki się przyzwyczajają i przestają bleć. Trzymam Aniu kciuki:-)
 
Witam brzuchatki i mamusie :)
aankaa - ja tez jade juz w poniedzialek bo sie boje ze cos sie wczesniej zacznie dziac a poza tym im wczesniej badania porobia tym moze szybciej bedą cieli :) nie ukrywam ze zalezy mi na tym zeby jak najmniej byc w szpitalu ze wzgledu na Niko. Prawdopodobnie bede mnie cieli wzdluz brzucha a nie na lini majtek w poprzek brzucha :-:)-( bedzie brzydka blizna ale nie da sie juz tak powinno byc ze wzgledu na komplikacje po pierwszym porodzie.:-:)-( Ciekawe czy zgramy sie w ten sam dzien:-)
dominic - pozwlaja Wam brac maluszka na ręce? albo chociaz poglaskac? wielki buziak dla malenstwa od bbciotki :)
 
Witam się sobotnio laseczki :-)
Ja mam ostatnio jakiegoś pawera,że szok normalnie dziś nawet rano jak wstałam poszłam z pieskiem na małe co nie co a zaraz jak wróciłam poleciałam do sklepu po super chrupiący chlebek jeszcze cieplusi teraz już zrobiłam śniadanko i wciagamy.Mąż krzyczy kobieto gdzie ty latasz nigdzie nie chodź połóż się i leż ,ja wszystko zrobie ale ile można leżeć:tak: coś mnie ostatnio nosi :tak:.
Dobra znikam muszę wciągnąć śniadanko i wypić kawusie inusie.
Pa i miłego dzionka życzę i proszę bez niespodzianek i żadnych dziś nieplanowanych porodów :tak::-D
 
EwaK dotykamy, kangurujemy, przewijamy. Wczoraj nawet była pierwsza próba ssania piersi ale młodemu po 3 sekundach się znudziło. Oczywiście Dominik musi albo przebywać w cieplarce albo być szczelnie owinięty ciepłym kocykiem jak leży na mnie lub na tacie ale staramy się robić to jak najczęściej aby zrekompensować mu pozbawiony uczucia dotyk położnych.
 
ee tam glupoty, toz to prawdy ludowe...kurcze ja mam termin na 20.08 ale nie wiem czemu ale czuje ze urodze 15.08 ...bez sensu, moge sobie czuc, no ale czuje....
mowisz MUCHa ze przez weekend jeszcze sie tu nic nie rozkreci?

susumali, też napisałam 'niby' - szczególnie potwierdzone naukowo to to nie jest :-D

o mucha, a Tobie się nic wczoraj nie działo?? Niemożliwe...:-D


maggie, też nie było mnie wczoraj prawie w ogóle, bo przy pełni zamieniam się w wilkołaka :-D.
 
Dzień dobry Kochane:)
Dominic ucałuj Siłacza :tak: Cieszę się, że wszystko w porządku.

Ja dzisiaj w ramach wzmożonej aktywności fizycznej zamierzam zakisić ogóry, myślę, że z 50 słoików:-) poza tym prace pielęgnacyjne przy aucie, zakupy i jeszcze posmażę naleśników na kolację z dżemikiem własnej roboty, taki mam plan, może dam radę:-D
 
maggie, a Ty nie musisz chaty ogarnąć albo co? Nawet przy sobocie się mnie czepiasz :-D.
Śniło mi się dzisiaj, że rodzę, jestem już na fotelu (poród przedwczesny) i mówię do lekarzy 'momencik muszę wysłać smsa' i zestresowana szukałam Twojego numeru. To już jest chore jak zaczynasz mi się śnić po nocach!
 
reklama
maggie, a Ty nie musisz chaty ogarnąć albo co? Nawet przy sobocie się mnie czepiasz :-D.
Śniło mi się dzisiaj, że rodzę, jestem już na fotelu (poród przedwczesny) i mówię do lekarzy 'momencik muszę wysłać smsa' i zestresowana szukałam Twojego numeru. To już jest chore jak zaczynasz mi się śnić po nocach!

:-D no właśnie Ci miałam pisać ,że nawet nie rozpoczynam z Tobą rozmowy bo muszę coś zrobić w domu a tak to nigdy nie odejdę od laptopa:)
A to Ty nie znasz mojego numeru na pamięć:-D?
A ja też dzisiaj w nocy rodziłam:)
 
Do góry