reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

maggie, no widzisz, JESZCZE nie, ale nie przejmuj się, nadrobię! Mam nadzieję, że we śnie również pamiętałaś żeby mnie poinformować :-D.
 
reklama
Dominic dzieki za instrukcje obsługi. Zaraz sobie drukne. Myslalam zeby polozna wykupic ale z 2 strony chyba nie ma sensu jak bede sama zawsze to 800zl w kieszeni ( w Bialym 400zl)
EwaK mozliwe ze uda nam sie razem ur. Ja na oddzial mam sie dostac przez poradnie, mysle ze we wtorek pobadaja przebadaja i zacznal dzialac we srode czwartek, chyba ze wogole do domku odesla i zaprosza pozniej. Okaze sie jak zajade.
Kolezanka 3dni temu byla umowiona na cc stwila sie w terminie do szpitala, wziely ja bole to lekarze czekali az sama urodzi bo zmienili zdanie u Synka zaczelo zanikac tetno i dopiero wtedy zrobili cc. Malutki ur sie zmeczony owiniety pepowina i dostal 4pkt, kurcze nie rozumiem 1 rzeczy jezeli wiadomo ze dziewczyna nie ur sama to po jakie licho czekac?!
 
Anulek ja później dryndnę i poproszę o nr do Twojego gina, do mojego konowała już w życiu nie pójdę a coś mam dziwnego po tej cesarce co mnie się zbytnio nie podoba. No i oczywiście powymieniam z Tobą "poglądy" :-)
 
Hej:D
mój Ł właśnie poszedł po świeże bułeczki i będzie śniadanko:d A później jedziemy za wózkiem. Jest wybrany ale trzeba porównać ceny jeszcze, później Ikea.
Śmieszne mi też się śniło, że się zaczęło. Strasznie mi brzuch opadał.A wyglądało tak, że spompował się jakoś tak i tylko zwisał z dzieckiem w środku jak w kocu. A ja uparcie twierdziłam, że to jeszcze nie poród.
 
Heloł!

Dominic, dużo siły dla Was. Wierzę, że szybciutko maluch nadrobi wagę i będziecie wszyscy razem w domu :tak:

A ja przez weekend sama. JUpiii!!! Mąż pojechał z młodym do teściów, a ja mam luzzzzzzzzzz. Mam nadzieję, że nic się nie wydarzy, hehehe
 
Zmykam Kobietki, pewnie znowu odezwę się wieczorkiem. Trzymajcie się jakoś bo zapowiada się hica.

Nadzieja powodzenia na wizycie.
 
reklama
Witamy, Witamy:)
Powiedzcie mi dziewczyny czemu mi sie nic nie chce od kilku dni, zanika mi chyba syndrom wicia gniazda... Trzeba umyć okna, zmienić firanki, posprzątać... a mi jak na złość się nie chce.. Przestałam gonić M do pomalowania i skręcenia łóżeczka, nie chce mi się już szukać wózka... Normalnie katastrofa...:-D
 
Do góry