reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
O jacie.....wyszłam o 14 na zakupy i do przedszkola, wracam a tu normalnie produkcja, że szok :szok:.....

heheh się temaciki rozkręciły.......

Ja na codzień mam takie pół dużej brzoskwini a teraz są super pełne sterczące B. Za chwilę wielkie nabuzowane C się zrobi .....porównań zwierzęcych nie poczynię, bo słabo się znam na rasach....mogę jedynie to pół brzoskwini zamienić na głowę małego cziłała (nie chce mi się sprawdzać jak się pisze :dry:).
 
Bishopka, noo mogłaś doświadczyć w małym % co czuję :-D.

LANA, Ty masz meża ideała to gdzie Ty jeszcze Dyktator?


Musiałam iść się zdrzemnąć bo psychicznie już z Wami nie dawałam rady. A teraz Li wtóruje :-D
 
Cześć Kobietki !!!

Ja jestem dzisiaj jak wyrzuta i wypluta guma :-( pół nocy nie mogłam spać. Wstałam po 7 bo do położnej na 9 trzeba było dojechać :baffled: ehh... przyjechałam do domu ległam się i spałam. Wstałam ok 13 i dalej czułam się jak gumaaaaaaaa i dalej tak się czuje - MASAKRA JAKAS !!! normalnie choćby walec po mnie przejechał ;'( !!! Ciężki jakiś ten dzień dla mnie...

Ale widzę że u Was dzisiaj humor dopisuje :):) Podczytałam i się uśmiałam :-D:-D hehe !!!! Jeśli chodzi o zboczonych mężów to mojego do listy można dopisać śmiało - aczkolwiek mu się nie dziwie ostatnio jakoś nie miałam chęci do wariacji łóżkowych :baffled::baffled: !!! Obiecuje mu poprawe hehe biedne te nasze chłopy, no ale niech wiedzą że ciąża to nie tylko piękny ale również cieżki czas dla obojga hehe Trzeba dać radeeee i tyle :tak::-)

Nie jestem dzisiaj w stanie wszystkim poodpisywać :-( !

Widziałam wspaniałą wiadomość : WIELKIE GRATULACJE DLA NATT !!! PODWÓJNE SZCZĘSCIE :):):) !!! DUŻO SIŁY ŻYCZE!!!

Ps. Ja również stawiam na sage chociaz nie pogniewałabym się jak byłabym to ja :-D. Hehe

Pozdrawiam Was Serdecznie !!!
 
reklama
kurcze nie wytrzymam z wami :-D albo się posikam ze śmiechu albo to ja zaraz urodzę:-( jakieś lodziki , namioty i wacki :szok: :szok: :-D chociaż jak tak pomyśle to mój tez ma jakieś aluzje co do lodów :-D mnie na szczęście namioty nie czekają ;-) chyba :confused:
a co do wacków to można zapomnieć :zawstydzona/y: i takich i takich :-D :-D
boshe od nie wiem ilu miesięcy nie słyszałam słowa sex z ust mojego M :-D :szok:
 
Do góry